Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire gáz amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz amit csinált a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom átjött mikor meg volt a mensim.

Sírtam,nyöszörögtem stb..

Másnap beszéltünk telefonon és konkrétan kigúnyolt,kiröhögött milyen voltam ezelőtti nap.

Kiosztottam és rányomtam a telefont.

Ez 1 hete volt,azóta nem keresem.Ugye nem csak szerintem egy patkány?



2021. máj. 8. 00:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%

Na latjátok a 9esnek több esze van mint az itt kommentelőknek.

Hoppácska.

2021. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
6%

#11 de okos vagy szivi


Inkább azt mondanám, hogy kilóméterekről , már látatlanban is felsimerem butus nőcskéket , akik csak kizsigerelik a pasikat és megsértődnek már egy kis poénkodástól is :)

2021. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
88%

12# ez jó. Ezzel csak az a baj h én értem a poént. Sőt. Még magammal is szoktam poénra szemét lenni😂

De ha kigúnyolta, kiröhögte azt akit elvileg szeret, és te ebben igazat adsz neki, akkor benned nincs Empátia. Ami nagy baj.

2021. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
5%

dehogy nincs, mondtam, hogy sajnálom a srácot, hogy ezt eddig elkellett viselnie.

Annyira lerívós, hogy a műhiszti tett be neki... a csak a csaj rendesen túlreagálta. Az hogy poénkodott a vérzésével meg a nyüszögésével az pasiknál bőven nem jelent semmi rosszat. :D Ahogy elképzeltem, h a csaj kucorogva nyüszörög fullra elmosolyodta :D

2021. máj. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
25%

#13


Nem csak empátia kérdése, hanem némi intelligencia is kiválthatná a dolgot.

Ugye a lányoknál van az összes nuni, megéri velük jóban lenni. Ha valakinek megjön és haldoklik, ha szemétkedünk akkor velük, utána biztos nem kapunk az adott lánytól.

Ha szereti is az ember az adott lányt nyílván mélyebb is a dolog.


Tényleg nem értem amúgy, hogy most akik írogattak azok közül mindenki szűz vagy érzelmi analfabéta?? Ilyen mentalitással nem értem hogy lehetne egyáltalán valakinek barátnője. Pláne meg komolyabb dolog. Görcsöl a lány és fáj létezni is neki, ki kell gúnyolni.... Egy punci pukinál meg meg elkezd nevetni, mint az állat. Az ilyennek tényleg nem kell barátnő.

2021. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
15...hát látod milyenek vannak itt. Azon szoktam ilyenkor gondolkodni, h vajon csak trollkodnak és nem így gondolják (ez még a jobbik eset.) vagy tényleg komolyan gondolják. 🤷🏼‍♀️
2021. máj. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
32%
:D amikor azt írtad, hogy "punci puki" majdnem leestem a székről, te jó ég :D Oké, de az azért midnig viccesebb amikro a lány fingik, mert az olyan szokatlan, a lányoktól nem várja az ember, mert ők oolyan tökéletesek és amikro finganak akkor azért röhögünk, mert végre tudjuk cáfolni, hogy nem csak a férfiak tudnak undorítóskodni. Mondjuk nekem nem gáz (értiteeek). Mi a nőmmel ezeken akkorákat röhögünk amikről itt sokan picsignak...
2021. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%
17es de az a ppuki, az más. Bár az is csak egyszer-ketszer vicces. Ez pedig szenvedés, és az más kategori.
2021. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
26%
jó, oké elfogadom, hogy a nőknek a puki/fingás kényes dolog - a méltóságuk múlik rajta. Exemmel amikor análkor után kihúztam , akkor a drágának elnyengültek a tartó izmai és eleresztett egyet, látta hogy alig tudom visszatartani a nevetésem (pedig tényleg nem akartam kinevetnI) és rácsapott a dákómra :D és ezzel elintéztük a dolgot . A tanulság, hogy lazábban kéne venni az élet apró gázosabb dolgait is és nem befeszülni.
2021. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%
19-es, nem arról van szó h befeszülés. Lazán lehet venni a dolgokat ezzel nincs is baj, de vannak határok is.
2021. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!