Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire gáz amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz amit csinált a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom átjött mikor meg volt a mensim.

Sírtam,nyöszörögtem stb..

Másnap beszéltünk telefonon és konkrétan kigúnyolt,kiröhögött milyen voltam ezelőtti nap.

Kiosztottam és rányomtam a telefont.

Ez 1 hete volt,azóta nem keresem.Ugye nem csak szerintem egy patkány?



2021. máj. 8. 00:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
30 as nagy igazsag. Amugy nem ertem mirol szol ez az egesz, faszim rossz dologgal viccelt nagy dolog, mindenkivel megesik
2021. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
62%
31, lol, hát nem, nem esik meg mindenkivel. Ez nem valami általánosan elfogadott dolog xD
2021. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%
tenyleg nem, ugy is hangzotok mint akinek a humort nem altalanosan elfogadott dolog menj es likold be a kill all men facebook posztokat *kacsintás*
2021. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
60%

33, de ember. Ha a srac komolyan gondolta hogy kigunyolja emiatt a baratnojet akkor egy idiota, mert ez paraszt viselkedes es nem vicces

Lany vagy egyaltalan? Nem, mi xD

2021. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Mi az összefüggés azzal hogy lany vagyok e vagy nem 33?

Lány = lYÓ????

Fiú = rÓsz?????

2021. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
62%

Elég gáz a srác.

Ha nem tudja megérteni, hogy neked rossz ilyenkor, akkor semmi érzelem nincs benne.

Nem vagyunk egyformák. Van, akinek nagyon görcsöl ilyenkor, még gyógyszert is kell szednie, van akinek annyira fáj, hogy alig bír felkelni az ágyból. Én ismerek több ilyen lányt. Tényleg nagyon fáj nekik olyankor. Van aki orvostól orvosig jár, mert felfogja, hogy ez nem normális.

És van aki szinte meg sem érzi. Szerencsés.

Nem értem azokat a hozzászólókat akik szerint csak hiszti. Nem biztos! Nem vagytok a lány helyében. Honnan tudjátok, hogy tényleg mennyire szenved ilyenkor?

Én olyat is ismerek, akinek hányingere van az első két napban, semmit nem tud enni.

Fiam barátnője például szintén szenved olyankor. Nagyon. És a fiam megérti, sőt, nekem is szokott szólni, hogy most ez van, nyűgös, mert görcsöl. És egyébként egy vagány csaj, belevaló, nem hisztike. De abban az egy-két napban szó szerint rosszul van. Sokszor még adott buliba sem tud elmenni. Volt, hogy telefonált a fiamnak, mert egy programról jött volna hozzá, hogy nem bír lépni, annyira rosszul van. A fiam ment érte kocsival, hazamentek szépen, bevett gyógyszert, pár óra múlva jobban lett. És nem, nem használja ki a másikat, ha éppen nincs azon a bizonyos napon, nem kell pátyolgatni.

Szóval ez a srác egy gyökér szerintem.

2021. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan fekete-fehér, mint ahogy a kommentelők között megy.

Fájdalomban nem tudsz empatikus lenni. Megértő igen, de nem érzed át, milyen az. Én is tudom, hogy a párom migrénes és mikor mondja, hogy fáj a feje, akkor nyilván sajnálom, de nem érzem át, milyen lehet. Ugyanígy ő sem tudja, milyen egy menstruációs görcs.

Másrészt a párom, ha egy kispárnába beveri a lábujját, olyan hisztit lecsap, mintha bokától leszakadt volna a lába. Egy idő után már nem tudom mikor vegyem komolyan és mikor nem.

Oké, a pasi a kérdésben gyerekes, hogy gúnyolódni kezd, valószínűleg még éretlen.

2021. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!