Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Másfél éve van barátom, és nagyon szeretem, viszont elkövettem egy aprócska hibát...A napokban voltam a legjobb barátnőmmel bulizni, csajos estének ígérkezett, ezért csak ketten mentünk. Megbeszéltük a legjobb barátnőmmel, hogy most együtt maradunk, nem fogunk pasizni. Hát ez nem így történt, megismertem egy srácot, aki iszonyú helyes volt, 20 éves volt, beszélgettem vele és történt ez, az :S a barátnőmnek kellett lerángatnia róla engem :SS Tudomm, hibáztam, de sose tenném meg mégegyszer. Nemtudom, hogy elmondjam-e a barátomnak, és ha igen akkor hogyan? Nem élném túl, ha őt elveszíteném, tényleg szeretem...

A barátom 21F

Én 16L

A srác mint már mondtam 20F



2021. júl. 5. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év kapcsi után lecumiztad az első ismeretlent a dizsibe?
2021. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Aprócska hibát 😂 hűha, hát te még nagyoooon gyerek vagy. De majd kinövöd. Mondd el neki, megérdemli, hogy tudjon róla és eldöntse ezek után mit akar tőled.
2021. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, meg is érdemled hogy szakítson. Az hogy elvileg szereted nem jutott eszedbe akkor, amikor rámásztál a másik srácra?
2021. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd. Megcsalni meg tudtad ,de elmondani már nem tudod?
2021. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy undorító és szánalmas vagy
2021. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lyon válasza:
100%

Aprócska hiba. Na ez a nem semmi!

Egy ócska kis... vagy csillagom.

Leírtad alapból, hogy máskor is csináltad már, ez nem fog változni.

Legyen maradék kis gerinced és mondd el neki, és mielőbb lépj ki, mert undorító vagy és ritka szánalmas.

2021. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ribizli vagy, és nem szereted a palid. Remélem ő is csal téged.
2021. júl. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a srácot jobbat érdemel nálad
2021. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!