Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Vam egy lány aki régen tetszett nekem. Viszont eléggé zárkózott személy vagyok (hozzá teszem hogy ő még jobban is mint én) ezért nem is lett a dologból semmi. Aztán iskolát váltott és szép lassan megszűnt a kapcsolat. Egy ideig még tartottuk de végül nem tudtam tovább. Szegénynek elég rossz családi körülményei voltak és teljesen elzárkózott. Viszont nem rég kiderült hogy annó még mikor egy osztályban voltunk én is bejöttem neki csak ugyanúgy nem mert tenni (persze mondjuk általában a fiúnak kellene kedvezőnek lenni). Szerintetek hülyeség lenne kb. 1 év után újra felvenni vele a kapcsolatot? Persze nem úgy hogy hé hallom annó én is tetszettem akkor mi van. Hanem arra gondoltam hogy csak rákérdeznék hogy mi újság meg esetleg találkoznék vele. Aztán ugye majd kiderülne hogy van e értelme próbálkoznom vagy sem. Na meg egyáltalán van e értelme mert persze 1 év után lehet hogy akár már más tetszik neki stb. ilyesmi.

2021. aug. 26. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráírnék, hisz egyszer élünk.
2021. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát lehet tenni, nincs mit veszíteni. Hajrá, szurkolok neked!
2021. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ír neki még ma.:)
2021. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*írj
2021. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Írok neki még ma😊😁
2021. aug. 27. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd mondd el, hogy mit reagált! Szorítunk!:D
2021. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha ráírsz és veszi a lapot csak nyerhetsz. Veszíteni meg nem veszíthetsz, hiszen marad a régi állapot.
2021. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Írtál már, ha igen hogy sikerült?
2021. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!