Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme ennek a "kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 1,5 éve vagyunk együtt. Eleve a szülei nem szimpatikusak, és szerintem én se vagyok az nekik. Szinte semmi szex nincs köztünk. Ő 16, én 21 és mivel emberek vagyunk, nekem nagyon hiányzik az intim együttlét. De semmi. Nem is hív magához, nem is kezdeményez, én szoktam de már elegem van. Az anyja nagyon bolond, folyton pórázon tartja. Nyáron is a Balatonra nagyon nehezen engedte el velem. Nem is tudom,hogy szeretem-e... Mindig az a sablon beszélgetés. Ezt inkább barátsághoz hasonlítanám. Mindig túlgondol valamit, annyira nem tisztel,hogy ha mondok valamit ami engem idegesít akkor nem hagyja abba. Nekem felnőtt fejjel ez nagyon gyerekes. Nem erre van szükségem. Valahol szeretem is persze..Félek,hogy ha szakítok akkor megbánnám mert nagyon ragaszkodó típus vagyok.

Mi a véleményetek? Ti mit tennétek?


2021. okt. 18. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnám javítani a helyzetet, nekem annyira a szex nem fontos, de arra is van megoldás.


Ha meg sehogy nem megy keresnék egy idősebb, tapasztaltabb nőt.

Felesleges bánni ha egyszer nem működik a dolog.

2021. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem 5 évvel fiatalabb kislányt kéne keresni, akit még tényleg a szülei irányítanak (részben jogosan), hanem egy felnőtt nőt, aki fejben is érettebb. Másfél éve volt ő 14,5, te meg 19,5. Csak a számok alapján egy lány akkor kezdi a középiskolát, a másik meg az egyetemet,a 2 nagyon más világ, ennyi idős még nem is biztos, hogy nonstop szexelni akar.
2021. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
2esnek igaza van!
2021. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem üljetek le beszélgetni. Vitassátok meg azt, amit ide is leírtál, mondd el neki a fájdalmaid, próbáljátok rendbehozni a dolgokat. Ha viszont sehogy sem megy, nem akar változtatni, akkor mérlegeld a tényezőket, és szakíts, ha úgy látod jobbnak.
2021. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és beszélgessetek. Mondd el neki, amiket ide is írtál és kérd ki a véleményét.
2021. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom hogy a szüleinek nem vagy szimpi, 5 év van köztetek. 18 vagyok, és én se nagyon jönnék össze egy 16 éves lánnyal, mondjuk az még annyira nem lenne vészes. De ember, mit vársz egy 16 éves lánytól? Oké, nem általánosítani akarok egyáltalán de itt veled van a baj. 21 évesen nem ártana legalább mondjuk egy 18 éves csajt összeszedned,és annak nem mondaná meg az anyja mikor mehet balcsira. Vagy az idősebbeknél nem mersz kezdeményezni mert nem vagy felnőve hozzájuk? Általában ez a történet lényege. Fiatalabb p1csát könnyű fűzni, de semmi értelme.
2021. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan beszéljétek meg begymás közt a helyzetet. Ha továbbra is marad a régi helyzet, akkor ne raboljátok egymás idejét. Tényleg kiszemelhetnél egy kicsit idősebb lányt.
2021. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!