Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a motorosok?

Figyelt kérdés
Én most nem azokra a motorosokra gondolok akiknek babettájuk, simsonjuk van stb. Hanem sport motorjuk van. És a motoros fiú is jól nézki.

2021. dec. 20. 12:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#11 Ez így van. Az nem motor, hanem ,,segéd eszköz" kerékpár.
2021. dec. 21. 10:24
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Igen, én amúgy nagyon szoktam cringelni rajta mikor menoznek az ilyen "motorokkal" 😃
2021. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
A nagy-motorosok kb. 90% felvágós, önimádó, beképzelt. Azt hiszik, hogy azzal hogy van egy rendes motorjuk, már valakik, és ennek tükrében kell kezelni őket. Volt több motoros pasim is, mindegyikükre ez volt a jellemző. A kismotort én se nevezném rendes motornak, viszont az ilyen férfiak között még sosem tapasztaltam ilyen nagyképűséget, sokkal normálisabbak mint a rendes motorosok. Szóval nem, nekem egyáltalán nem vonzó az, ha valakinek motorja van. Legjobb esetben is csak ugyanannyira érdekel, mintha nem lenne neki. Aki abból indul ki, hogy "hű de mennyire szexi egy férfi egy motoron", annak még valószínűleg nem volt 1 hétnél tartósabb kapcsolata. Ez a fajta vonzalom a kezdeményezésnél jól jön, utána teljesen felesleges, mivel az esetek 99,9%-ban nem akkor leszünk vele mikor motorozik és egy tartós kapcsolat során sokkal fontosabbá válik a mentális állapota a kinézeténél.
2021. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#14 Hála isten hogy egy vagy a sok közül. :) Vannak tehát olyan lányok, akik kedvelik a nagy motorosokat.
2021. dec. 21. 10:53
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha annyit tudsz csak felmutatni egy lánynak, hogy motorozol, akkor ne lepődj meg, ha semmi sikered nem lesz. Ez olyan, mint a magukat rosszfiúnak gondoló srácok: A megismerkedés pillanatában talán vonzó, de hamar kiderül, ha nincs belül semmi.

(Édesapám majdnem meghalt egy "nagy" motoros miatt, aki annyira nagynak gondolta magát, hogy záróvonalon előzött, egy kanyarban...)

2021. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
9-es vagyok, az a különbség kettőnk között hogy én mikor gyalog jártam is több esélyem volt a lányoknál mint neked a "komoly sportgépeddel" ami tuti valami 50es szartalicska. Volt CBR-em is, meg exc-m is érdekes módon sose kellett ilyen balfasz kérdést kiirn
2021. dec. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező szerintem tanulj meg írni, meg kis erkölcs sem ártana. Apucinak meg köszönd meg hogy adott a feneked alá kocsikát. Bár 17 éppen elmúltál, azért fejlődj légy szíves. Olyat nézz akinek Harley-a van, tuti kő gazdag.


Bár a Simsonos barátomnak egy Suzuki R1 van, de hobbiból sokat jár Simson Schwalbe-val dolgozni, mert 5km-útra nem indítja be a Suzukit.

2021. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért a suzuki R1-et megnézném, valami suzuki yamaha szerelem gyermeke lehet😂
2021. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
haverom is svarblival jár melóba. király gépp.
2021. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Én motorozom és lány vagyok, de alapból, hogy egy fiú motorozik számomra semmi plusz értéket nem ad hozzá a személyéhez. Én egyáltalán nem szoktam lenézni semmilyen motort, nekünk is volt 2 simson ia a háznál, meg több 50-es motor is, én nagyon jókat csapattam velük, szerintem ugyan olyan motorok attól, hogy kicsik.
2021. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!