Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a motorosok?

Figyelt kérdés
Én most nem azokra a motorosokra gondolok akiknek babettájuk, simsonjuk van stb. Hanem sport motorjuk van. És a motoros fiú is jól nézki.

2021. dec. 20. 12:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%

Én is sportmotorral jartam gimibe és utána is sokat motoroztam, volt pár motorom. Nagyon nagyok is. (BMW motorom is volt)

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem igazán ez számít a lányoknál. Jól írja a 9. Hogy én anno meg biciklivel , meg buszon ülve is tudtam csajozni, de ha te csak motorral tudsz, akkor nálad bajok vannak Kistöki. Te kis “adneralin Lovas” 😂😂 az kell neked :D adneralin 😂 Azt ne felejtsd el, hogy a motort vezetni is kell tudni :D

A kerdesednek tenyleg van egyfajta kihivó jellege, hogy így hivod fel a csajoknál a figyelmet magadra, hogy te motorozol :D Nem leszel sikeresebb a csajoknal mert te épp motorozol :D


Amúgy a simson meg társai szerintem sem motor :D Ilyen fűnyírókkal kár feltartani a forgalmat, ráadásul a szinyó meg ezer éves az euro1 es környezetszennyező rozsdaboglya, nemértem, hogy hogy lehet valakinek hobbi motor egy 30-40-50 éves lomha rozsdakupac. A motor az nagyon nem ott kezdődik :D

2021. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szexeltetek már motoron?
2022. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Menten elszégyellem magam, hogy néha nyáron felülök a simsonokra és elmegyek vele kirándulni évente 1-2x, máris kissebbsegi komplexusom van mellettetek fiúk 😂

9-es voltam

2022. febr. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Hat ez érthető 23-as
2022. febr. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!