Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki hogy dolgozza fel a szakitást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy dolgozza fel a szakitást?

Figyelt kérdés
Fiuk elsősorban tőlletek kérdezem ti hogy dolgozzátok fel a a megcsalást ki mit csinál hogyan kötitetek le magatokat hogy dolgozzátok fel a traumát? 20/F

2021. dec. 30. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Tökmind1, hogy ki ment kihez, mert kint volt fb-n, hogy kapcsolatba vagyunk és messengeren írogatott a palival, szóval a palit kurvára hidegen hagyta, hogy van pasija a csajnak, csak dugni akart!Csak arra nem számított, hogy pc-n exem be volt lépve fb-n és amikor megnyitottam, akkor ugye exem írogatott a csávóval és azt ugyan úgy mutatta pc-n, szóval onnan tudtam meg, hogy exem már nem is szeret!Persze jó volt akkor amikor főztem neki meg elvittem ide oda, csak mert én szerettem, de fordítva semmit nem tett a kapcsolatért!Naszóval azután megbeszéltek talit, persze exem azt mondta, hogy tesójának kell segítenie.Követtem őt, láttam a faszival, hogy beülnek kávézni és én oda mentem az asztalhoz és számon kértem, hogy mi ez!Látni kellett volna neked az exem képét!Persze a csávó patogott nekem és akkor ott elszakadt bennem valami és elkezdtem ütlegelni a gyereket!181cm magas vagyok a gyerek volt 174, exem 182cm szóval a törpe óriások közé keveredett.... Nem értem miért jó hazudozni egy kapcsolatban, én csak egy normális lányt szeretnék magam mellé, semmi többet!Ez akkora kérdés? Fura a világ és már hányingerem van ettől az egésztől!

2022. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy ezt érzed de ezzel más is így van hidd el csak valaki jobban kezeli valaki pedig nem
2022. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!