Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok arról, ha ismerkednétek egy 17 éves sráccal akiről kiderülne hogy többször volt már prostinál?

Figyelt kérdés

Valamint egy 29 éves nővel folytatott nemrégiben szexkapcsolatot.

Kultúrált válaszokat légyszives, tényleg kíváncsi vagyok.



2022. máj. 8. 14:09
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Gumi mindnél volt, és csók nem volt egyikkel se.
2022. máj. 8. 16:00
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
Pont ez a hozzáállás zavar. Ez tárgyiasítja a nőket és a szexet. Ha valakinek vannak egy éjszakásai, úgy hogy a nő is tudja hogy csak egy kaland, azzal nincs bajom. De ez... kedvem nincs ezzel foglalkozni, de azért dugnék
2022. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
63%
Kuka
2022. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem mindíg ér akár 2-3 órát is az életemből az hogy befűzzek valakit egy dugásra ami vagy sikerül, vagy nem. Meg egyből én vagyok a f*szkalap ha csak testiséget akarok :)
2022. máj. 8. 16:41
 15/35 anonim ***** válasza:
86%
Van már olyan ismerkedős oldal, ami direkt ilyen, ott nem sértődik meg senki érte. :)
2022. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ja, csak 100 kan jut 1 nőre. És azok a nők is általában olyanok, hogy hozzájuk sem nyúlnék.
2022. máj. 8. 18:19
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
A prosti mitől jobb? Ugyan az. Több f@szt fognak, mint kilincset....
2022. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
#14 nem haragszik rád senki, de ne te legyél felháborodva, hogy ez a nőknek taszító
2022. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem vagyok felháborodva. És az sem zavar, hogy többeknek ez nem tetszik. Bár nyilván ezt a való életben senki nem tudja rólam btw. Csak érdeklődés képp kérdeztem rá. Én csak amellett érveltem, hogy miért nem ér nekem időt az hogy egyéjszakásokat fűzzek. Akikkel összejártam dugni, meguntam őket. Újakat keresni meg vagy jön magától vagy épp nem és akkor szenvedni csomó droid nővel, akiknek annyi esze mint a káposztának...
2022. máj. 8. 18:26
 20/35 anonim ***** válasza:
88%

20assal csak egy a baj. Nagyobb f@sz jött ki az anyjából, mint ami bement...


Kérdező, ha figyelsz, hogy csak igényes helyre menj és védekezel, szíved joga, csak ne meséld el senkinek szerintem...

2022. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!