Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok arról, ha ismerkednétek egy 17 éves sráccal akiről kiderülne hogy többször volt már prostinál?

Figyelt kérdés

Valamint egy 29 éves nővel folytatott nemrégiben szexkapcsolatot.

Kultúrált válaszokat légyszives, tényleg kíváncsi vagyok.



2022. máj. 8. 14:09
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném tárgyiasítani őket. Persze a prostikat de, azok könnyű eszközök a kényelmes ürítésre. Btw nem rendszeresen jártam, csak párszor elmentem mert épp sz*r kedvem volt és nem volt kedvem senkivel beszélni de b*szni akartam. Mondjuk nem bántam meg, majdnem mind jó volt.
2022. máj. 8. 18:30
 22/35 A kérdező kommentje:
Nyilván nem raknám be egy prostinak gumi nélkül. Meg nem lepukkantakhoz mentem. És amúgy nem tudja senki, hogy voltam. Valahogy nem olyan téma amivel dicsekednék, csak maga az a része érdekelt hogy ha tudnák a lányok mit szólnának.
2022. máj. 8. 18:32
 23/35 anonim ***** válasza:
90%
Arra mondjuk kivancsi lennek, hogy honnan volt penzed 'nem lepukkant' prostira... marmint ha nem lenne ez a kerdes az elejetol a vegeig kamu, a kommentjeidel egyutt.
2022. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%
Prostizást jobb elhallgatni a nőknél, mert nem úgy állnak hozzá mint mi pasik. Nyugodtan járj prostizni, ha szeretnél, csak ezt ne mond el a lányoknak. Maguktól úgy sem fognak rákérdezni, hogy figy te voltál már prostinál, mert úgy gondolják amelyik fiúval ismerkednek, az biztos prostimentes. Pedig nagyon sok pasi jár prostizni.
2022. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

"Azért nem szeretném tárgyiasítani őket. Persze a prostikat de, azok könnyű eszközök a kényelmes ürítésre."

Egyik állításoddal agyonütöd a másikat. Egyik lánynak sincs szüksége ekkora f@szkalapra. Te tipikusan az a fajta vagy, aki a barátnőjét is "ürítésre" alkalmas valaminek tartja.

2022. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es, egy fikarcnyit sem hazudtam sem a kérdésben, sem a válaszaimban.Az pedig, hogy honnan telik ilyesmire az maradjon az én dolgom :) 26-os, nem nem ürítésre használnám a barátnőmet. De ha valakinek nehezen megy a szövegértés, ne rám legyen berágva :)
2022. máj. 8. 20:26
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

Nezd, aki egy prostit kepes ember helyett targykent, 'uritokent' kezelni, az a tobbi embertarsat, baratnojet pont ugyanigy kezeli.


Nyilvan nem vagy 17 eves csak egy unatkozo polgarpukkaszto troll, nyilvan kitalacio az egesz 'kerdes', amivel egymasnak akarod ugrasztani a valaszolokat.

2022. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem akarok egymásnak ugrasztani senkit. És nem kamu semmi. Miért egy prostihoz azért menjek hogy lelkizzek vele? Vaszleg nem barátkozni megyek oda. És mint mondtam az is kozrejatszik hogy ne más lányokat használják ki. De semmi gond, forgasd ki a szavaimat és kreálj belőle valami baromságot.
2022. máj. 8. 22:19
 29/35 A kérdező kommentje:
Na, most hogy össze tudom szedni a gondolataimat gondoltam gyors leírom a lényeget. Nem ütöm egyik állításommal a másikat, egy prostit nyilván nem barátnőként képzel el az ember a szexben hanem szexjátékként. De egy barátnőnél ez eszembe sincs soha. Mindíg korrekt voltam a kapcsolataimban úgy gondolom. Viszont ha csak alkalmi szexre van szükségem, akkor nem mindíg van kedvem akár napokig írogatni nőkkel csak azért hogy egyet dugjak. Személy szerint nem tartom bűnnek a prostizást, bár tényleg csak pár alkalommal voltam. Mostanában is inkább viszonyok voltak rendes nőkkel, akik szintén nem kerestek kapcsolatot. Ha barátnőm van, azzal törődök és megpróbálok neki megadni mindent ami tőlem telhet. Azt meg, hogy "egymás ellen" akarlak uszítani benneteket, nem tudom honnan szűrted le mert semmi ilyesmiről nincs szó. Jöttek normális kommentek is, dobtam is rá a zöld kezet hiába nemleges válasz volt. A lényeg inkább azon van, hogy kultúráltan is lehet véleményt nyilvánítani olyan előítéletek nélkül amik teljesen megalapozatlanok.
2022. máj. 8. 23:03
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tetszene. Azt gondolnám, hogy elég türelmetlen lehet, ha ennyire képtelen volt várni. Ráadásul kicsit szánalmasnak is tartom, hogy ilyen fiatalon ilyenkre költi a pénzét.
2022. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!