Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Másfél éve együtt vagyok egy fiúval. Nagyon szeretem… de pár napja történt egy “tragédia” amit én nehezen dolgozok fel és még mindig ezen kattogok. Összevesztünk a párommal mert fél órával később értem haza. De előtte dobtam neki egy üzit is, hogy késni fogok. Csak leláttamozott semmi több. Gondoltam ezzel le is van tudva. De nem… hazamentem beléptem az ajtón és egyből a fejemhez vágta, hogy mit csináltam eddig (dolgozni voltam 9-ig utána elmentünk egyet enni barátnőmmel). Mondtam is ezt neki (de ezt még azelőtt is említettem mielőtt elmentem volna munkába). Na és innen kezdődött minden. Annyira elfajultak a dolgok, hogy megemelte a kezét és megpofozott. Még ma is lilás akkorát ütött. Utána én térdre rogytam, teljesen kiborultam. Sírva kért bocsánatot de… én nem igazán tudok neki megbocsátani. Megalázva éreztem magam. Már nem úgy állok hozzá ahogyan ezelőtt, ami bánt mert még mindig szeretem nem szeretnék neki rossz érzéseket okozni de úgy érzem itt már nem tudnék enyhülni. Ő azóta is bánja de nem tudom… kiábrándulhattam?


Leszögezném sosem csaltam meg, nem találkoztam más fiúkkal, szerintem minden tőlem telhetőt megadtam neki. Nagyon szerettem. Mindenről tudott rólam kapcsolatban.


Ő21fiú

Én19lány


Köszönöm ha elolvastátok és ha segítenétek akkor azt mégjobban:))


2022. aug. 1. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le ezt a kapcsolatot ha később nem szeretnéd megbánni ezt a lehetőséget! Ne felejtsd el, az igéretek helyett a tettek számítanak. Légy erős, kitartás és minden jót.
2022. aug. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj, ha egyszer megtette, akkor mégegyszer megteszi. Inkább szabadulj tőle most, amíg nem késő.
2022. aug. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhiheted, hogy bánja. Legközelebb is kiakadhat, bár okát nem tudom: féltékenység, idegeskedés, aggódás.

Szedj össze mindent, s menj, zárd le! Aki egyszer megütött, hogyan kontrollál majd kemény helyzetben...

2022. aug. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagynám. Eljátszotta az esélyét, a bizalmadat.
2022. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remélem titeket elkerül az ilyen:))
2022. aug. 1. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük téged is elkerül, miután ezt az egyet dobod. Főleg egy olyan "apróságon", hogy az ő szemében későn értél haza...

Neked egy normális partner kell, neki meg dühkezelési tanfolyam és némi terápia.

De a helyedben semmiképp nem maradnék vele.

2022. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
s te mit döntöttél?
2022. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Vasárnap elutazott a szüleihez, ma délután jön haza.

Úgy gondoltam átbeszélem ezt a helyzetet. De semmiképp nem maradok vele.

2022. aug. 2. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaaagy csak pakolj ki mindent és hagyd a kulcsod a postaládában.
2022. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!