Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen van? Vagy ti mit tennete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Vagy ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szooval majusban osszejottem egy sraccal, juliusban szakitottunk is azert mert mar nem erzett irantam (de amugy az elejen meg kozepe fele nagyon szerelmes volt). Most meg vissza akar jonni es mondogatja, hogy mennyire hianyzom, probaljuk meg ujra stb. (Hozza tennem, hogy en kezdemenyeztem a szakitast mert a legjobb haverjaval mar atbeszeltem ezt). Miutan szakitottunk a kozos baratainknak elhordott mindennek. Sosem csaltam meg nem beszeltem mellette fiukka. Iszonyatosan szerettem en is. En ujra kezdenem de ezek utan amiket mondogatott rolam… nem biztos, hogy tudnek enyhulni. Olyan tanacstalan vagyok.:((


Valaszokat elore is koszonom.:))


2022. aug. 14. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem!

Magaddal szemben legyél igényes!

2022. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem kerlek mondd hogy nem.Meg se forduljon a fejedben ennyi buszkeseg legyen mar benned konyorgom. Csak magadat alaznad meg es ha mar az elejen szivesseget tett neked es kiderult hogy egy semmirevalo goreny akkor minek akarsz tole ezek utan barmit is?

16L

2022. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék vissza és akár azt is megmondanám neki, hogy főleg azért nem, amiket mondott rólad.

19L

2022. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel még szereted a srácot, úgyis vissza fogod fogadni. És nincs is ezzel baj. Kamasz vagy, ilyenkor még van idő sehová sem vezető kapcsolatokra. (Mert házasság ebből tuti, hogy nem lesz) Úgyhogy hajrá, ess túl rajta, szerezd meg ezt a tapasztalatot is.
2022. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!