Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tinilány korotokban járnátok/j...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilány korotokban járnátok/jártatok elhízott sráccal, miközben ti fittek vagytok/voltatok?

Figyelt kérdés

Zavarna, hogy a srác dagadt? Csúnyává tenné? Féltetek, hogy összeroppant, ha összebújtok, vagy akár szexeltek?


Válasz mellé írjatok kort és hogy magatokat hányasra pontoznátok.



2022. szept. 4. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
4 évet verseny futottam, 8 évet bjj-tem és Európa szinten global graplingeztem. 2 évet kés harcoltam és életem a kondi volt. Majd jött a szívbetegség és a cukorbetegség. Konkrétan csak csirkét eszek sült zöldséggel és amennyit az orvos enged annyit edzek, de így is csak felfelé mennek a kilók. K.rvara hiányzik, ahogy régen néztek rám a lányok, most szó szerint senkinek érzem magam, főleg miután elolvastam a kommenteket. Ne értsetek félre, nem úgy nézek ki mint a tlc-n a 250 kilós pali, de ma is vagyok. És eleg sokszor volt, hogy ezért lettem elutasítva, miközben arra már esélyt sem adtak, hogy megismerjenek. Ezt meg is értem, de ami jobban faj, ha csak eltűnik. Szóval kérlek lányok, legalább egy kicsit szebben, mert eléggé érzékeny típus vagyok és eleg sok hozzam hasonló embert ismerek akik ezért érzik magukat 0-nak. Csak azért, mert egy olyan testbe egy olyan egészséggel születtünk ami ellen nem tudunk tenni és csak ugyan olyan emberek akarunk lenni mint mások, akar nagyobb áron. Tényleg megértem, ha így már egyáltalán nem tudunk érdekesek lenni, de legyszives legalább ember számba vegyetek. :3
2023. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Én testépítő Úr vagyok, iszom, dohányzom, de ettől tökéletes a szívem, prosztatám, egészségesen székelek!
2023. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Bár elsőre mindenképp a vékonyabb srácok jönnek be, de ha jobban megismerem, és a személyisége megtetszik, akkor nem zavar, ha van valakin egy kis felesleg. Főleg ha ezt ő is elismeri, és szeretne rajta változtatni, akkor még a közös sportoláshoz is van motiváció.
2023. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy amúgy normális testalkatú fiúnak kicsit hájas a pocakja, az még tetszik is! :) Lehet vele játszani :P
2023. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Dagi (nem kövér), de sokat mozgó, aktív srácként olyan fura ez..

Mikor megismernek, bőven kompezál az, amilyen vagyok, de sokan esélyt sem adnak, csak az alapján ítélnek meg, hogy túlsúlyos vagyok és ahhoz egyből egy csomó negatív tulajdonságot csatolnak. Talán annyi szerencsém van, hogy amúgy helyes/aranyos a pofim


Viszont vicces, amikor megismerkedek egy lánnyal, de fenntartásokkal kezel ez miatt, aztán meg ő liheg mellettem 5 perc séta meg egy kis lépcsőzés után😹

2023. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a teltebb alakok mert olyan ölelgetősnek tűnnek, csak fontos hogy ne az igénytelenség miatt nézzen ki úgy az illető mert az nem tud vonzó lenni.
2023. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Szóba se jöhetne elhízott a lány ismerőseim számára-
2023. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!