Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lány, 29 éves férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lány, 29 éves férfi párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Tini lány alatt a 14-16 éveseket, vagy a 14-18 éveseket, esetleg a 14-16 éveseket értem. A 18-19 évesek is tizenévesek, bár az már a felnőtt.
2022. nov. 26. 12:36
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
33%
Na Igen , sok minden legàlis aminek Nem Kellene Annak legyen…
2022. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
75%

És de, a felsorolt korosztály mind gyerek. 18ig mindenképp. De áruld már el nekem, mièrt nem korosztályodon belül nézelődsz?

A tanulàst bármikor abba hagyhatja , ha már nem tetszik neki, a lelki fejlődèsére semmilyen hatással nincsen. Ezzel szemben lehet menni szépen utánaolvasni milyen negatív hatással van a fejlődésére egy gyereknek , egy nem korának megfelelő kapcsolat

2022. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
90%
5% esélyt adnék arra, hogy működhet, bár nem értem, hogy egy ekkora korkülönbség miért vonzó bármelyik oldalról is...
2022. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
93%
Felejtős...
2022. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
94%

Én 29 vagyok

25 alatt nem ismerkedem

20 alatt pedig egyikkel sem állok szóba

Ha valakinek van egy kis esze ezeket kerüli messziről

2022. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
75%

(Nem tudom miért kellet jelenteni a kommentem és töröltetni mert trágárabbul fogalmaztam meg a gondolataim erről a pedofilról.) De akkor megpróbálom szépen…

Ember 30 évesen mit képzelsz, hogy egy 14 éves is szóba jöhet, az még GYEREK! Neked a családalapításon kellene már gondolkodnod egy veled azonos korú nővel! Nem pedig azon, hogy 14-16 vagy 16-18 éves GYEREKEKET ronts meg testileg, lelkileg!! Elgondolkodtam az utóbbi napokban, hogy csinálok egy profilt amin ilyen korú lánynak adom ki magam és lebeszélek találkozókat a hozzád hasonló kislányokra izguló “emberekkel”, mert egyre több ilyen van. Aztán elbeszélgetünk egy kicsit és megnézzük, hogy továbbra is akartok e gyerek megrontót játszani.😉

2022. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
10%

Nem gyerek, csak amerikában.

Meg az orszagok 90% ban legalis 16 évessel

2022. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
0%

Működhet, de különbséget kell tenned az "iskola" és a valódi élet között. Az iskola nem valóság!

Művilággal kábítják a fiatalokat, ami max arra jó, hogy a gondolkodást fejlessze, de erre sokminden egyéb dolog jó!


Neked el kell tudni döntened, mit akarsz az életben elérni, ha szeretnék egyetemet végezni megteheted, de érettségizni felnőttként is lehet. Soha ne hagyd, hogy a tanulmányaid a magánéleted rovására menjen, mert tanulni szingliként is lehet bármikor, az megvár és a melóhelyek is, mivel magyarországon nem létezik olyan, hogy karrier!


Ahol már 35 évesen leírnak a munakerőpiacon 40 évesen meg már csak vállalkozóként juthatsz valóban versenyképes jövedelemhez az nem karrierország!


Egy valamit ne kövess el, soha, hogy mindíg másra támaszkodsz, valamilyen szinten szükséged van arra, hogy a saját lábadon is meg tudj álni!

Továbbá soha ne hagyj magadról intim képeket vagy videót készíteni, ez legyen tabu!

2022. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
35%

"Ember 30 évesen mit képzelsz, hogy egy 14 éves is szóba jöhet, az még GYEREK!"

Nem igazán, szerintem te nem ismersz röplabdás csajokat, de kéziseket / úszókat se!


Én ismerek, elég annyit ezzel kapcsolatban, hogy én már vagy húsz éve érettségiztem, de odaál mellém egy 14-16 éves kézis, és úgyérzem magam, hogy mindjárt a fejemre köp!

Olyan íves segge van, hogy két lányt is kiraknál belőle!

A női focisokról már nem is beszélve.

182cm / 85kg pasi

2022. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem véletlenül magántanuló az összes, nem csak az edzések miatt!
2022. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!