Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lány, 29 éves férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lány, 29 éves férfi párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Tini lány alatt a 14-16 éveseket, vagy a 14-18 éveseket, esetleg a 14-16 éveseket értem. A 18-19 évesek is tizenévesek, bár az már a felnőtt.
2022. nov. 26. 12:36
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
16: Én őszintén sajnállak téged, és kikérem magamnak azokat amiket feltételezel rólam.
2022. nov. 26. 19:22
 22/51 anonim ***** válasza:
25%

"bár nem értem, hogy egy ekkora korkülönbség miért vonzó bármelyik oldalról is..."


Hidd el baromi nosztalgikus, visszahozza a fiatalságodat, nem értheted amíg ki nem próbálod!

Mindent bepótolhatsz amit fiatalként kihagytál bármilyen okból is.

Arról már nem is beszélve, hogy nincs vetélytársad a szemükben, mert mindennél jobban felnéz rád egy fele annyi idős lány, sokszor még az apjánál is jobban tisztel!

Tapasztald meg először, aztán nyilatkozz az ügyben!

2022. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
35%

19. Ismerek sportoló lányokat én is ebben a korosztályban (nekem eszembe se jutna arra gondolni, hogy olyan kapcsolatot építsek velük), de még hozzájuk is kevés vagy nem, hogy még hozzám.😅

193cm 94kg +12 év küzdősport, ha már itt tartunk.😉

Kérdező ne engem sajnálj hanem magadat, hogy idáig süllyedtél, hogy egy ilyen kérdésen filozofálj..

Sebaj, ne lepődjetek meg ha véletlen én jelenek majd meg a várt kislány helyett a randin.

2022. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Aha amcsi kung fu mester, aztán letámadsz majd nyilvános helyen?
2022. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
0%
23. És akkor? Nem kapnád azonnal arcba a paprikát szerinted?
2022. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

23: Figyelj, az hogy te nem érzed. Az nem jelenti azt hogy más akár érezhetne is valamit. Attól még nem lesz bűnös a szándékom, és megrontani sem fogok semmit. 14 éves felett mint azt valaki beírta ide még akár a szex is legálisnak számít kölcsönös beleegyezéssel, vagy az eljegyzés 16 éves kortól.

Én nem félnék még akár veled sem levelezni ha 14 éves fiatal lánynak adnád ki magad, mert azt tapasztalnád, hogy becsületesek a számdékaim. A találkozástól veled ezért nem lenne okom férni tőled. És ha még jószándékom ellenére meglróbálnád is ellátni a bajom, ahol én is a legjobb tudásommal ellenálnék neked... Szeretném a figyelmedbe ajánlani, hogy ez bizony törvényileg is bűntett a részedről. Tudom, hogy te egy pedofilt várnál a találkozásra, és megértem a most benned lévő indulatokat is. És ezért nem is támadnék neked vissza, ahogy most sem teszem. Szóval... szóval.

2022. nov. 26. 20:13
 27/51 anonim ***** válasza:
94%

“ Arról már nem is beszélve, hogy nincs vetélytársad a szemükben, mert mindennél jobban felnéz rád egy fele annyi idős lány, sokszor még az apjánál is jobban tisztel!”


Ez a válaszadó tökéletesen megfogalmazta a problémát. Mert ez az ami más a “kisfiú kihasználja”-val szemben. Nem egyenlő az erőmegoszlás a kapcsolatban, sőt kb 90-10. Minden irányítás az idősebb fél kezében van. “Még az apjánál is jobban tiszteli” és te ebben nem látod a problémát?

Egy gyerekről beszélünk, aki pont a legbefolyásolhatóbb korban van, és pont ez tetszik nektek, mert egy koroktokbelivel közel sem lenne ekkora hatalom a kezetekben. Undorító!

Neked is volt fiatalságod, ez nem a retro-múzeum, ne úgy próbáld visszaszerezni, hogy másokèt elveszed.

Ès nem , nincsenek olyanok , hogy tisztességes szándékok ebben a felállásban, álltasd magad bármivel is . Egy 14 èves gyerek most írta meg a központi felvételit. Emlékszel egyáltalán mikor volt màr az? De beszélhetünk 16ról is nyugodtan, az egész ígyse úgyse épül másra mint a kihasználàsra és saját beteges komplexusaitok kiélésére. Kèt lehetőség van: Le vagy maradva az életben , láthatólag szánalmasan , ezért senki hozzád se szól, de ugye a kislányokat könnyű elvarázsolni avagy szexuálisan vagy rájuk indulva , mert egy felnőtt nővel nem tudnál mit kezdeni. Egyik lehetőség betegesebb ,mint a másik .

2022. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
29: Van értelme annak amit írsz, de annyira szélsőségesen kisarkítasz mindent, hogy nem tudok veled egyet érteni. Mellesleg én már 14 éves koromban is bőven voltam olyan érett, mint sok felnőtt, vagy sok felnőtt se. De én rádhagyom. Nem érdekel a nyomorod. Látszik, hogy te sehogyan nem fogod, de legfőképp nem is akarod megérteni egy másik ember nézőpontját. Elkönyveltél dolgokat a fejedben, hogy az úgy van jól, és ahhoz ragaszkodsz. Ragaszkodj. Én meg addig mutatok jó példát. Amúgy a többi szánalmas megjegyzést szintén kikérem magamnak, miszerint egy korban hozzámillő nővel ne tudnék mit kezdeni. De igen, tudnék. De ez a kérdés most nem erről szól. A te válaszaid itt nem fognak változtatni semmin. Felőlem tovább erőltetheted az álláspontodat, majd max egy bizonyos pont után megunom, és ignorállak.
2022. nov. 26. 22:32
 29/51 anonim ***** válasza:
22%

“Még az apjánál is jobban tiszteli” és te ebben nem látod a problémát?

Egy gyerekről beszélünk, aki pont a legbefolyásolhatóbb korban van, és pont ez tetszik nektek, mert egy koroktokbelivel közel sem lenne ekkora hatalom a kezetekben. Undorító!"


Ugyanmár!

Mégis szerinted ki lesz a túlélő már csak az életkor alapján is?

Az evolúció kegyetlen mi?

2022. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
70%
Aha, szóval màr nem is csak kapcsolatról beszélünk, hanem gyerekek teherbeejtéséről. Fantasztikus…egyre jobb
2022. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!