Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lány, 29 éves férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lány, 29 éves férfi párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Tini lány alatt a 14-16 éveseket, vagy a 14-18 éveseket, esetleg a 14-16 éveseket értem. A 18-19 évesek is tizenévesek, bár az már a felnőtt.
2022. nov. 26. 12:36
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként lehetséges, hogy én vagyok butuska, de egyetlen épeszű érvet sem tudok elképzelni arra, hogy egy egészséges, sikeres és önbizalommal teli férfi miért akar tinikkel kikezdeni..."


Sorolok néhányat akkor:


- Még nem volt házas.

- Nincs gyereke.

- Nem férfigyűlölő, nem feminista.

- Hűségesebb, mint egy idősebb nő.

- Forróbb a vére, nem kell könyörögni egy kis szexért, és még őszintén sikít.

- Többször bírja, és jobban is élvezi.

- Kevesebb pénzbe kerül a fenttartása.

- Bárki megirigyel érte, mert jól mutat bárhol.

2022. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
#41 Az efebofilia egy betegség, engem viszont az érdekel, hogy egy egészséges ember miként jut el egy ilyen helyzetig. Amiket leírtál, azokat egy 22 éves csajnál is meg lehet találni, nem kell hozzá egy 15 éves... Ezért mondtam, hogy egy normális érvet sem hallottam még, mert az ilyen ember vagy beteg, vagy annyira szerencsétlen, hogy csak a befolyásolható tiniket tudja hülyíteni. Ne mondja nekem senki, hogy nagy kinézeti különbség van egy 15 és egy 22 éves lány közt. Az nagy különbség annyi, hogy a 22 évest nehéz behülyíteni, ha ugye szerencsétlen az ember.
2022. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
25%

#40


Még egy kis infó: a nők/lányok szexuális vonzereje tiniként van a csúcson, nagy mintán végzett felmérés alapján átlag férfiak körében:

[link]


Remélem tudtunk segíteni:)

2022. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%

15 éves lány is lehet olyan fejlett mint egy 22 éves, és innentől a kor nem számít!

A kinézet számít, meg a viselkedés, nyilván nem babázni szeretnék vele!

2022. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne, ha az ember nem tudna számolni,

meg nem éveben mérné az életkorát?


Lassan a kihalás egyik okozója lesz itt a nagy matekozás ahogy látom!


Indiába bezzeg :D

2022. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

#44


Akkor beteg vagyok. Szerencsére senki nem tiltja, és senkinek semmi köze hozzá, én és akivel együtt vagyok pedig élvezzük az életet. Baj? :D Szerencsétlen egészen biztosan nem vagyok, rengeteg olyan (főleg huszonéves!) partnerem volt, akiből csak egyért sokan háborúkat vívnának trója ellen. Annyira gyengének tartom azt az érvékészletet, aminek az egyetlen eleme, hogy "azért mozdulsz fiatal lányra, mert a korodbelinél nincs esélyed, lúzer!". Abszolút nem igaz. A korombeliek ráncos, kiégett nénik hozzámképest. És leírtam miért vonzanak a fiatalok, kb egy tucat érvet kaptál egyben, értelmezd kérlek.

Óriási különbség valóban nincs 15 és 22 között, ebben igazad van. Nem is zárom ki a korosztályt természetesen. Az is biztos, hogy magas egzisztenciával, sikeres férfiként ezekkel a faktorokkal (menőség, pénz, saját lakás, stb) jobban lehet hatni a huszonévesekre mint a tinikre.

2022. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

#43


- Még nem volt házas. - Ez nem érv, hanem egy kedvező feltétel.


- Nincs gyereke. - Ezt se tudom hova tenni.


- Nem férfigyűlölő, nem feminista. - Ez se érv.


- Hűségesebb, mint egy idősebb nő. - Ez tini? Na ne...


- Forróbb a vére, nem kell könyörögni egy kis szexért, és még őszintén sikít. - Ez igaz egy 20 éves csajra is.


- Többször bírja, és jobban is élvezi. - Ez is igaz egy 20 évesre


- Kevesebb pénzbe kerül a fenttartása. - Ez még nem legalizálja a dolgot.


- Bárki megirigyel érte, mert jól mutat bárhol. - Ez is igaz egy 20 évesre, de még egy 30 évesre is simán igaz lehet.

2022. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
0%

Ha van egy 15 éves csaj akinél bejönnék, és van olyan szinten testileg is és fejben is mint egy 20-22 éves, hát garantálom, hogy nem az életkora fog visszatartani attól, hogy felszedjem!


Majd a családja nameg persze elsősorban Ő eldönti mit enged vagy mit nem, ha van egyáltalán családja, vagy értelmes szülei.


Sok tininek nincsen.

2022. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
94%

#48

Annyira gyengének tartom azt az érvékészletet, aminek az egyetlen eleme, hogy "azért mozdulsz fiatal lányra, mert a korodbelinél nincs esélyed, lúzer!" - De más magyarázat nincs erre a betegségen kívül. Amiket írtál érveket, azok vagy nem érvek, vagy simán igazak a huszonéves lányokra is.

"Az is biztos, hogy magas egzisztenciával, sikeres férfiként ezekkel a faktorokkal jobban lehet hatni a huszonévesekre mint a tinikre." - Akkor végképp nem értem, hogy miért a tinik...


Ne érts félre, én nem bántani akarlak, csak úgy érzem, hogy te ezt egy teljesen normális dolognak tartod, ez pedig szerintem nem helyes.:/

2022. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
4%

#51


Szerintem simán nem túl fejlett az érzelmi intelligenciád, és nehezen fogadod el hogy másoknak mások a perspektivák és prioritások, és más kvalitások vonzóak. Nem tudsz mások szemszögébe helyezkedni, akkor sem ha leírják pontosan mi az ami nekik tetszik. Az én mátrixom eredménye az, hogy tudnak vonzani tini korú lányok IS (!), és én is sugárzok valamit, ami miatt ez kölcsönössé tud válni, onnantól pedig nem igazán érdekel mások véleménye, pont azért mert egzisztenciálisan viszonylag magasan lebegek. Ártó szándékom nincs, és mindenki happy, kivéve a gyakoris ítéletkommandó.

2022. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!