Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lány, 29 éves férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lány, 29 éves férfi párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Tini lány alatt a 14-16 éveseket, vagy a 14-18 éveseket, esetleg a 14-16 éveseket értem. A 18-19 évesek is tizenévesek, bár az már a felnőtt.
2022. nov. 26. 12:36
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
75%

A tini lányok hajlamosak bele képzelni sok mindent egy kapcsolatba.

Lehet ez szerelem persze mind két fél részéröl, és lehet csak a csajszi oldaláról. .

Magam is pasi vagyok, voltak, vannak tini csajaim de csak szex. Elmondtam mit kaphat tőlem és ha ez elég akkor oké, ha nem akkor menjünk tovább. Az idősebb pasikat első körben fiatal husi motiválja ,nem a szerelem. Most meg amúgy is divatja van hogy fiatal csajok jóval idősebb pasival kavarnak.


...és ismétlem! Vannak kivételek akik egymásra találtak minden téren, nagyobb korkülönbséggel.

2022. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!