Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lány, 29 éves férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lány, 29 éves férfi párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Tini lány alatt a 14-16 éveseket, vagy a 14-18 éveseket, esetleg a 14-16 éveseket értem. A 18-19 évesek is tizenévesek, bár az már a felnőtt.
2022. nov. 26. 12:36
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
86%

#22 Jaaa, értem, szóval akkor te is azok közé az emberek közé tartozol, akiknek semmilyen sikerük nincs, ezért kislányoknál próbálkoznak. Egy ideig talán felnézhet rád, de ne aggódj, egy fiatal lány is nagyon hamar levágja, ha igazából csak azért vagy vele, mert semmi sikered sincs a kortársaidnál...

Aki egy bizonyos kor felett tinikre megy rá, az vagy beteg, vagy sikertelen a kortársaival. Egyik se túl jó alternatíva.:(

2022. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
27%

Imádom a keménylegénykedőket a kommentek között :D


Nekem voltak nagyon tartalmas, mély, izgalmas kapcsolataim 30 felett is tini lányokkal. Egy érett, sikeres, ambiciózus férfi tud nedves álmokat okozni, és van hogy nagyon rezonálnak a felek, akkor pedig miért és kiért is kellene szabotálni azt, ami jó?

2022. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
70%
#34 Álmodik a nyomor...
2022. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
9%

#35


Ohh, ha tudnád... :D elcsöppennél

2022. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
74%
#36 Persze, elhisszük...
2022. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
9%

#37


Nem kell, hogy elhidd. Hidegen hagysz, igazából. Ezek két emberre tartoznak, főleg azért mert erősen tiltott gyümölcs kóstolgatás zajlik. Senki nem teszi ki az ablakba, pedig ha tudnád hány ilyen kapcsolat van, volt, és lesz.

2022. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
9%

Én nemtudom de itt meg vannak csavarodva az agyak (ha vannak)?

Ha tinilánnylal van 30-40 éves pasi, az fúúj pedofil meg biztos nincs sikere a kortársainál és lúzer, de ha két pasi vagy csaj smárol meg kefér az rendben van azt ünnepelni kell!

Hurrá!

2022. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
83%

#39 A homoszexualitás kialakulása az embertől függetlenül történik, magyarul nem tehet róla az illető. Arról viszont tehet az ember, ha tini lányokra hajt rá, mert az teljesen tudatosan történik.

Egyébként lehetséges, hogy én vagyok butuska, de egyetlen épeszű érvet sem tudok elképzelni arra, hogy egy egészséges, sikeres és önbizalommal teli férfi miért akar tinikkel kikezdeni...

2022. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
9%

#40


Ugyanúgy vonzalmi alapú dolog, amiről nem tehet az ember. Pl efebofilia.


És egészséges, sikeres, önbizalommal teli férfiként is vonz az ártatlanság, naivság, az hogy ő maga a kiforratlan nyers potenciál, szüksége van támaszra, bátorságra szárnypróbálgatáshoz, minden izgalmas dolog új neki, egy érintés a világot jelenti, egy őszinte gesztus hatással van rá, és persze feszes tökéletes test és gyönyörű pofi, stb, stb. Nem hiszem, hogy egy kis érzelmi intelligenciával ne lehetne megérteni ezek kombinációja miért vonzó. Remélem tudtam segíteni feltárni a misztériumot.:)

2022. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
9%

:D


Na erről beszélek! Már mentegetik a homikat! Akko az nem tudatos, amikor egy 40 éves homokfutó rácuppan egy 16 éves kiscsávóra?

2022. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!