Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire ciki, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha a barátom szülei sejti hogy élünk szexuális életet?

Figyelt kérdés
Nem, nem mi mondtuk el. Egyszerűen sejtik. Sőt szerintem apukája tudja is mert tett célozgató megjegyzéseket, de nem bántóan.

2022. dec. 5. 08:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ők is élnek szexuális életet. Mi ebben a ciki?
2022. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ha tudjatok hogy kell vedekezni
2022. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztó ciki lehet. Ők tuti sosem csináltak.
2022. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Ugye tudod hogy az ő párosodásukból lett a barátod is?
2022. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom. Csak a lányos szülők ezt nagyon… szóval nagyon féltik a lányokat (az én szüleim tuti). És igen védekezünk is. Nem hiányzik 17 évesen a baba.
2022. dec. 5. 09:06
 6/24 A kérdező kommentje:

Ilyeneket mond:

-Nyugi, kopogunk ha a szoba elé érünk, és majd hangosan jövünk a lépcsőn.


-fiam, csak vigyázz rá, fiatalok vagytok ti még egy gyerekhez


És hasonlóakat. Ezeket úgy képzeljétek el, hogy pl megyünk fel az emeletre és így utánunk szól.

2022. dec. 5. 09:08
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam cikinek, illetve nem is cikinek, csak… csak azt hittem hogy majd kapok valami megjegyzést, hogy a fiuk és én.. nem olyanok, csak nem voltam még ilyen helyzetben.
2022. dec. 5. 09:09
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk egyszer a lány anyukája jegyezte meg, hogy nagyon recseg az az ágy. Csak ott álltunk előtte mosolyogva, kicsit elpirulva. Bár látszott rajta, hogy nem bánja a dolgot. Engem kedveltek is nagyon a szülei. Az anyuka is mikor mentem mindíg a ház legtávolabbi részében volt és tv-t nézett. Mikor úgy volt egyből jött beszélgetni meg poénkodtunk, meg mindíg mondta, hogy mehetnék gyakrabban.

De nyílván nem hülyék. Kettesben vagyunk, recseg az ágy, szerintem néha azt is hallotta, hogy nyög a barátnőm...

De számomra ez nem ciki. (ja és amúgy egyke lány vol)

2022. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Még soha senki nem csinált ilyet, pont azért mert tök ciki.
2022. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tök rendesen közölte a dolgot, semmi ciki nincs benne. Nyugtassátok meg őt, hogy vigyáztok nagyon.
2022. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!