Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire ciki, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha a barátom szülei sejti hogy élünk szexuális életet?

Figyelt kérdés
Nem, nem mi mondtuk el. Egyszerűen sejtik. Sőt szerintem apukája tudja is mert tett célozgató megjegyzéseket, de nem bántóan.

2022. dec. 5. 08:33
1 2 3
 21/24 NTBS ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne.
2022. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ciki benne? Ők is szexelnek
2022. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Neeem, nem a szex ciki. Hanem.. hogy tudják. De nem lett belőle továbbra sem semmi kínos az apró vicceken kívül. Azokhoz meg hozzászoktam. Attól féltem máshogy fognak hozzám állni a szülei. De minden választ köszönök, ezt is csak túlgondoltam.
2022. dec. 11. 08:27
 24/24 anonim válasza:
100%
Ők is voltak fiatalok és tinik. Ők sem voltak másabbak.
2022. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!