Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire ciki, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha a barátom szülei sejti hogy élünk szexuális életet?

Figyelt kérdés
Nem, nem mi mondtuk el. Egyszerűen sejtik. Sőt szerintem apukája tudja is mert tett célozgató megjegyzéseket, de nem bántóan.

2022. dec. 5. 08:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem sejtik,hanem tudják-ez még nem ciki.De az igen,hogy nem bírják ki megjegyzés nélkül...
2022. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Engem is kedvelnek hála istennek. Apukája elvitt motorozni (mert nagyon szerettem volna, csak egyedül nem mertem volna és nem is engednék) anyukájával sokat beszélgetek, közösen sütünk. De ez az én családom oldaláról is így megy.
2022. dec. 5. 09:50
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire.
2022. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk az is kérdés hogy mit csinál az oldalon egy tini lány, iskolaidőben
2022. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez zöld lámpa a részükről. Nyugi, tudunk mindent, támogatjuk is, de azért vigyázzatok.
2022. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kamerázva van a ház és onnan tudják. Valszeg pénzt is keresnek rajtatok, láttam már ilyet.

23F

2022. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
12%
17 évesen nem vagy valami okos, ha szerinted a szülők annyira idióták, hogy a fiuk nem rakja meg a csaját.
2022. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

16 és 17-es válaszoló. Ez azért ritka szánalmas volt.

Hogy mit keresek itt suliidőben? Szünetben írtam, előtte pedig a vérvételre várva.

2022. dec. 5. 12:36
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább boldogok a szüleid, szülei, hogy nemi életet éltek. Hidd el elég boldogság az amikor két 17 éves feltétlenül szerelmes egymásba.


Sok férfi a párkapcsolatot csak később 25-30 felett éli meg, ekkor már sokszor ezek nem a lángoló szerelmek, hanem sok nő aki egyedül maradt, keres egy jólkereső, nyugodt férfit akivel családot alapíthat. De már nem remegve szerelmes ilyenkor a nő, hanem kb elviseli a férfit.

2022. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha szerinted ez ciki, akkor neked még nagyon korai a szex
2022. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!