Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vészeljem át a szakítást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a szakítást?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátom, és azóta mintha megszűntem volna létezni. Egy hosszabb, levél szerűen megoldva írta le, hogy le szeretné ezt minél előbb zárni, mielőtt mindketten sérülünk. Voltak nézeteltéréseink, de nem igazán voltak vitáink. Előtte lévő este rosszul váltunk el, azóta is bánom, hogy nem kértem tőle bocsánatot éjszaka. Aznap még azt mondta szeret, majd másnap szakított.


Folyamatosan mondta, hogy nagyon szeret, csak én kellek neki, azt akarja, hogy nekem jó legyen, boldoggá akar tenni, stb. És a vicc az egészben, hogy nekem mondta, hogy képtelen lenne szakítani akárkivel, főleg írásban, velem mégis írásban tette, és úgy, hogy az üzenete után semmire nem reagált, csak leláttamozott. Elkövettem a hibát, hogy "könyörögtem" neki, de nem igazán érintette meg gondolom.


Egyik ismerősömnek (akiről ő nem tud), azt mondta, hogy az volt a baja, hogy sokszor megsértődtem, mindig "semmiztem", és ragadós voltam. Az ismerősöm kérdezte, hogy miért nem próbálja helyrehozni, erre a válasza az volt, hogy sajnos csak utólag jön rá a hibáira. De azt is mondta, hogy úgy érzi hibát követett el, és lehet örökké bánni fogja.


Nem tudom mit gondoljak...


Szeretem, és napról napra jobban hiányzik. Én azt hittem, hogy jók vagyunk, nagyon könnyen egymásra hangolódtunk, szinte mesébe illő volt az egész kapcsolatunk kezdete.


Sehonnan nem tiltott, és mindenhol nézi a dolgaimat, amiket kirakok. Valamiért még reménykedek, hiszek abban, hogy elkezdek neki majd hiányozni, de nem akarom hamis hitekbe rángatni magamat...


Annyira egyedül érzem magamat, rendesen felemészt ez a helyzet. Azt akarom hinni, hogy ez csak egy rossz álom, de nagyon is a valóság, és nem akarom elhinni, hogy ez történt..


Tippek/tanácsok, hogy hogyan érezhetném jobban magamat, illetve, hogy mivel tudnám csak egy kis időre is elfelejteni? Semmi nem köt le, mindenről IS ő jut eszembe... :(



2023. febr. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Felszabadult sóhaj után jön majd a következő.
2023. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisírod magad, olyan mintha búcsút vennél tőle
2023. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Önreflexiót ajánlanék, hogy a következő fiúval ne legyél hullámzó, hisztis, ösztönlény, akiről azt gondolja hogy menthetetlen a vele való emberi kapcsolódás. Ne hullámhozz. Ne drámázz. Stop it. Kuss. Most is ezt csinálod. Ragadsz és drámázol. Pont ezért szakított veled. Ha nem viselkednél most így, pont az lenne a vonzó. De te beleragadtál egy mentális börtönbe, ahol nem vagy képes magadat kívülről látni, önreflektálni, és tanulni a hibás berögződésekből. Csak generálod tovább ezt a kontentet, amiből ő sem kért, és ide vezetett.


Egyébként lesz bőven pénisz, aki sorbaáll érted. Úgy 25 éves korodig a fiúkat pillanatok alatt megfogod, aztán sokáig senki nem marad veled, ha a belső tulajdonságaid hiányoznak egy értékteremtő kapcsolathoz. 25 felett pedig már a külső is rendesen fogyni kezd. Szóval minél előbb kezded megfejlődni magad, annál jobban jársz te is, meg a világ is.

2023. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tüntess el a környezetedből mindent, ami rá emlékeztet: fényképek, ajándékok... Ha eszedbe jut a fiú, gyorsan keress valami elfoglaltságot, ahol gondolkoznod kell: keresztrejtvény, sakk a szomszéd lánnyal...
2023. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!