Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnak egyesek hónapokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyesek hónapokat várni a szexszel egy kapcsolatban? nekem még nem volt barátnőm de 1 hétnél többet nem bírnék várni vele

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 19:51
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%
Ezért sem volt még barátnőd.
2023. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
te már csak tudod
2023. febr. 9. 19:55
 3/59 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem ez volt a kérdés
2023. febr. 9. 19:55
 4/59 anonim ***** válasza:
98%

Ja, bocs'

Hát igen... egyesek úgy tudnak várni, hogy normális emberek, és nem ösztön hajtotta vadbarmok.

Például, ha képes lennél elképzelni, hogy ő vajon mit érezhet, és mit szeretne... na, akkor máris türelmesebben tudnál várni rá.

2023. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
én sem ösztön hajtotta vadbarom vagyok de a szex az élet természetes része pont úgy mint a levegővétel. vagy szerinted ha lélegzek meg eszek-iszok akkor már ösztön hajtotta vadbarom vagyok?
2023. febr. 9. 20:00
 6/59 anonim ***** válasza:
93%

Ha csak lélegzel, meg eszel-iszol, akkor igen. Pont ez a lényege. Gondolkodni is kéne, meg tájékozódni, művelődni.

Arra tudsz reagálni, amit mondtam?

Mennyire vagy képes beleképzelni magad az ő helyébe?

2023. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

"Gondolkodni is kéne, meg tájékozódni, művelődni."


Tehát ha várok rá fél évet akkor egy okos és művelt ember leszek? de ha lefekszek a csajjal egy hét után akkor egy ösztön hajtotta vadbarom vagyok? érdekes világnézeted van

2023. febr. 9. 20:09
 8/59 anonim ***** válasza:
95%
Mert meg kell ismerni a másikat, egymást. Normális esetben nem bújunk azonnal az ágyba. 1 hét mire elég? Semmire! Kellenek a közös programok, hogy kialakuljon a vonzalom. 1 hét alatt lehet szimpátia, de kell a kémia is.
2023. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
95%
Annyit kell várni, amíg nem kész rá a lány. Ha te 1 hét után ráveted magad az csak ösztön. Hol vannak az érzelmek?
2023. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

"Kellenek a közös programok, hogy kialakuljon a vonzalom. "


én ha látok az utcán egy szép csajt már már áll a cerka.... nem tudom miről beszélsz

2023. febr. 9. 20:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!