Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnak egyesek hónapokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyesek hónapokat várni a szexszel egy kapcsolatban? nekem még nem volt barátnőm de 1 hétnél többet nem bírnék várni vele

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 19:51
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
aha szóval szerinted ha lélekben is felnőtt lennék akkor fél évet várnék? közben meg lehet hogy a hátam mögött 3 másik palival kufircolna xd
2023. febr. 9. 21:35
 22/59 anonim ***** válasza:
96%

Ehhez kellene felnőnöd, hogy nem a "fél év" és a "vár" itt a kulcsszó.

De ha ilyen szinten nem érted, akkor még fölösleges magyarázni.

Lélekben olyan 12 éves fejlettségű lehetsz. Innen szép dolog normálissá fejlődni... esetleg nem akarod elkezdeni?

2023. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező nem érted miről szól egy kapcsolat, egy szerelem. Ha valaki szeret valakit, az nem lép félre. Olyan gondolkodással nem lehet egy kapcsolatba belevágni ami neked van. Valóban fejlődnöd kell. Valószínűleg még sosem voltál szerelmes, mert tudnád miről írunk itt neked.
2023. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
97%

Az élet természetes része, ebben egyet kell értenem.

Nekem viszont igenis fontos a másik személy megismerése, kiismerése, ami nem egy hét alatt fog megtörténni, hanem hónapok alatt.

Ha a lány szűz, ez egy hatalmas meghatározó élmény lesz neki, amit meg kell válogatnia, hogy kivel éli meg.

17/L

2023. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg még sosem voltál szerelmes,"


de, sajnos voltam. a mai napig kiráz a hideg ha arra a kurwára gondolok.

2023. febr. 9. 22:14
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez is mutatja azt, hogy még "éretlen" vagy. Az, ahogyan minősíted azt a lányt. Történt, ami történt, azért nem szép így írni róla.
2023. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
nem, még finoman is fogalmaztam xd
2023. febr. 9. 22:34
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen mély nyomot hagyott benned, akkor menjél pszichológushoz.
2023. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
dehogy megyek
2023. febr. 9. 22:43
 30/59 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos ilyen fogsz maradni.

Nem akarsz soha nőt fél méternél jobban megközelíteni?

Hát akkor I.J.

2023. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!