Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnak egyesek hónapokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyesek hónapokat várni a szexszel egy kapcsolatban? nekem még nem volt barátnőm de 1 hétnél többet nem bírnék várni vele

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 19:51
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező írtuk többen is, hogy egy lány nem fogja odaadni magát egyből. Sőt! Ha egy fiú szeret egy lányt, akkor az a fiú vár a lányra. Ahogyan más megfogalmazta jól, te csak szexet akarsz nem szeretkezést. A kettő között óriási a különbség. A szex ösztönböl fakad. A szeretkezést érzelmek táplálják. A szeretkezés az teljesen más. Amikor a kezével hozzád ér és bizseregsz. Valami mámoros, földöntúli érzés jár át. Amikor a lelketek is szeretkezik. Valami ilyesmi a szeretkezés. Amikor fontosabb ő, mint saját magad. De te csak szexet akarsz, mert a szeretkezéshez idő kell. Idő kell, amíg kialakul az a bizalom, biológiai, kémiai vonzalom. Szexet meg fizetős lányoktól kapsz. Szerelmet viszont nem.
2023. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

"Mondja ezt az, akivel a kutya nem jött össze 20 év alatt 😂"


Lehetett volna már 3 barátnőm csak abból 2 ronda volt, a harmadik meg egy instaribantsz. kösz de én ezekből nem kérek

2023. febr. 10. 08:30
 43/59 anonim ***** válasza:
96%

Mások meg úgy látszik, belőled nem kérnek.

Majd ha felnőttél agyban is, esetleg.

2023. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy nem nőttem fel agyilag? Ezt így megmondod interneten keresztül? Te se lehetsz valami okos ha személyeskedsz.... Elfogytak az érveid?
2023. febr. 10. 08:52
 45/59 anonim ***** válasza:
96%
A válaszaidból veszem. Persze, hogy meg lehet mondani neten keresztül. Elég hozzá a megnyilvánulásod ami tényleg rettentő gyerekes.
2023. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Ha én gyerekes vagyok akkor te mi vagy a személyeskedéseddel? babás? xdd
2023. febr. 10. 09:01
 47/59 A kérdező kommentje:
Arra se vagy képes válaszolni hogy elfogytak-e az érveid... vajon miért? Talán mert elfogytak?
2023. febr. 10. 09:02
 48/59 anonim ***** válasza:
95%

Nem, csak megválaszoltuk a kérdésed, nem gondolom, hogy tovább kell ezt fejtegetni. Olvasd vissza az 5 oldalnyi választ ami közül egy sem ért veled egyet.


Ikszdédé.

2023. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Akkor sem kéne személyeskedni. Ha már nem tudod fejtegetni akkor maradj csendben
2023. febr. 10. 09:08
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez is gyerekes dolog, kérdező, hogy így megsértődsz. Próbáld meg elhagyni.

Olvasd el újból az írásokat, és próbáld meg kiszedni belőlük azt, ami használható, jó tanács.

NEM az egód simogatására!

Hanem arra, hogy tényleg megváltozz, és normális ember legyél, aki sikeres a párkapcsolatokban is.

2023. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!