Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagálom, vagy ez így okés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez így okés?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy van egy barátnőm és körbe van véve fiúkkal,mert egy fiú suliba jár. Nyílván az osztálya 90%-a fiú és van 2 srác, akikkel benne van egy csoportba és naponta beszélgetnek benne és együtt játszanak telefonon. Persze a 2 srác közül az egyik mellett ül suliban. Én ezt szóvá tettem és elmondtam a véleményem, hogy nekem nem igazán tetszik ez a dolog, hogy mellé ült meg beszélgetnek stb. Az volt a válasza, hogy azért ült mellé, mert nem fog egész évben egyedül ülni, amit valamilyen szinten meg is értek, de azért nyílván zavar. Egyszer volt 1 osztálykiránduláson, ahol ott aludtak és láttam egy képet, ahogy a 2 srác között fekszik és az egyiknek a karja a feje alatt van. Itt eléggé nagyot balhéztem vele ezért és nagyon szarul éreztem magam. Úgy éreztem elvesztette ott a bizalmam. Nemrég ezt a csoportot amiben a 2 sráccal van benne, elrejtette az archivált chatek-ben, hogy ne lássam és azt mondta, hogy mert nem szereti, ha olvassák a beszélgetéseit. Itt most megint azt érzem, hogy kezdi elveszíteni a bizalmát nálam. Most megint lesz kirándulásuk és megint ott alvós bebaszósdi lesz a dolog. Egyszerűen borzongok, ha rá kell gondolnom, nagyon rosszul érint és félek, hogy megint át kell azt élnem, amit az 1. Kirándulásakor éltem át. Szóval szerintetek én reagálom túl a dolgokat, vagy normális, amit csinál? Előre is köszönöm a válaszokat és azt is, hogy elolvastad! (Lehet kicsit kesze-kusza lett, ha nem értesz valamit kérdezz kommentben) 20f

#párkapcsolat #bizalom #fiúosztály
2023. ápr. 20. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát nekem ez eléggé sántít. Viszont szerintem üljetek le s beszéljétek meg. Hidd el úgy sokkal jobb lesz. S úgy sokkal egyenesebb. Ha gondosan pontokba szedve elmondod neki S megkérdezed,hogy,hogy tudnátok erre megoldást találni úgy hogy mindkettőtöknek jó legyen akkor biztos,hogy dűlőre juttok. Ha tényleg nincs semmi akkor biztos megfogja érteni.

2023. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele a dolgot, egyelre klappolnak a dolgok. Aztán majd adja magát a dolog a későbbiekben. Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 22. 02:17
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem írtál életkort... Van egyáltalán 14?
2023. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nemsokára 18 éves
2023. ápr. 22. 09:35
 15/20 Nonameboi ***** válasza:
100%
nemtudom... ki tudja mi fog történni azon az estén... ha azt mondta semmi s tényleg nem lesz semmi, akkor oké. Ha viszont majd problémák lennének megint, meséld el neki, hogy neki hogyan esne ha két csajjal aludnál egy ágyban...
2023. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Agyadra ment a féltékenység. Egy fiú iskolába jár, örülj neki, hogy van ott 2 haverja, akikben megbízhat, akik megvédik a többitől.

Ha már a pasija egy ilyen gyík.

Mégis mit csináljon szegény csak? Vegyen fel a suliba páncélt? Osztálykirándulásra meg ne menjen el, mert az önbizalomhiányos pasija meg akarja fojtani a féltékenységével?

Nőljél már fel a feladathoz, öcsém, vagy keress egy 15 éves kislányt, aki a te szellemi szinteden van és még irányíthatod.

Pfff....

2023. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hm, érdekes felfogásod van 16*. Ha te így gondolod, hogy megvédi a csajod másik 2 srác, akkor nyugodtan engedd, csak oda a csajod hozzájuk, hagy bújjanak egy ágyba, nehogy megijedjen a mumusoktól éjszaka a sötétben. A többi kommentelő érdekes módonmeg tudja érteni a probléma forrását, de úgy tűnik, ha neked 1-el több IQ-d lenne növény lennél, ha 1-el kevesebb, akkor pedig kavics.
2023. ápr. 23. 11:11
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#17

Az ilyenekkel ne foglalkozz, felesleges időpazarlás.

2023. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%
Szakíts a lánnyal, talál nálad jobbat.
2023. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bálint6969 válasza:
Biztos hogy legalább az egyik srácnak bejön. Ez 100%, valószínűleg annak akinek a karján feküdt. Nem mondom hogy a barátnőd megcsak, de a veszelye ott lesz mindig igy
2023. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!