Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges, hogy utálom a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy utálom a párom?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom egy azonos neművel és nagyon jól megértjük egymást mégis úgy érzem mintha utálnám. Szeretem de utálom, azon gondolkodom, hogy ez az igaz szerelem e? Az emberek akik sok ideje együtt vannak ők is úgy mond imádják egymást de még is olyanokat mondanak, hogy "az én gyökerem". Akkor ez lehetsges, hogy így van most is? Hogy én ezt érzem a párom iránt és valójában csak nagyon szeretem.

2023. ápr. 24. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem is hasonló érzésekkel jár, szóval nem utálod.
2023. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy vannak olyan szokásai, megnyilvánulásai amiket kifejezetten rühellsz, de magát az embert attól még szereted. Még...
2023. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy utálnád.
2023. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom pl. hajlamos indokolatlan dolgokon mérgelődni. Nincsenek dühkitörései vagy ilyesmi, csak morog (amúgy sokszor igaza van). Szeretjük egymást. Mégis szoktam úgy gondolni rá, hogy “méregzsák”, és van, hogy mondom is neki. Ő ezen nem sértődik meg, mert tudja, hogy ettől függetlenül elfogadom. Nekem jól esik a reakciója, mert ebből is tudom, hogy bízik bennem. Az ilyesmik kifejezetten jó hatással lehetnek a kapcsolatra, persze mértékkel. :)
2023. ápr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Azonos neműek között nem lehet szerelem.
2023. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!