Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra, kidobott, és azt mondta nem tudja eldönteni szeret e még egyáltalán. De teljesen váratlanul ért, semmilyen esemény nem történt kettőnk között, ami ezt kiváltotta volna. Írtam neki azóta, kérleltem hogy találkozzunk, beszéljük meg, a válasz mindig az, hogy majd átbeszéljük. Teljesen közönbös lett velem. Aznap reggel még boldogan keltünk fel, minden átlagos volt, simogatott, puszilgatott, majd mintha valami átkapcsolt volna benne kidobott. Szerintetek megéri várni rá, vagy szakítsak vele én? A szívem megszakad, nem értek semmit, én teljes szívemből szeretem, nem értem miért történt ez. Mintha 1 nap alatt teljesen idegen lettem volna számára.

2023. máj. 30. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Átéltem, én megértéssel viszonyulnék hozzá. Lehet hogy történt vele valami olyan, ami ellehetetleníti most a szerelmeteket jelen helyzetben. Én biztos nem szakítanék (soha nem csinálok ilyet), hiszen minek, úgyis kiraknak engem. N
2023. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!