Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi ideig adhat bizalmatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig adhat bizalmatlanságot egy buliban történet részeg csók?

Figyelt kérdés

17L vagyok, barátom 22F.

Youdayen egy sráccal elcsattant egy csók, de semmi több.

Kicsit régi story már, de nagyon romlik a kapcsolat. Hétvégente tudunk csak találkozni, megbeszéltük hogy minden hétvégén péntektől vasárnapig együtt leszünk, de ugyanazt csinálja mint amikor megtörtènt ez az egész. Hanyagol, és folyamatosan lemondja a hètvègèket.


dec. 15. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ennek vége.

Elszúrtad. Megérte?

dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ittatok és ezt használtad kifogásnak is.

Egyszer olyan matt részeg voltam, hogy világom nem tudtam. Haverokkal iszogattunk, kérdeztem akkori barátnőmet, hogy jön-e. Ő mondta, hogy szerinte kihagyja. Szóval a kelleténél jobban elengedtem magam. Tényleg nagyon totálon voltam, de olyan szinten, hogy mikor valamilyen oknál fogva mégis megjelent a barátnőm (akit én már nem ismertem fel) egyszerűen lekoptattam. Megmondtam neki, hogy nagyon kedves lány, de nekem van valakim és nem fogom megcsalni. Még csók se volt, pedig győzködött is, hogy márpedig ő a barátnőm.


Szóval mióta saját tapasztalatból tudom mondani, hogy nem számít az hogy valaki ivott-e vagy sem, azóta én se néznék el egy ilyet. Ez bizony megcsalás volt, ha ittál ha nem. Soha nem lesz már olyan mint előtte, a bizalmatlanság mindíg meglesz.

dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat végéig.

Ami úgy tűnik, már el is jött.

dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad, ő pedig nem akar megbocsájtani.
dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából pont a #2 esete az ami még elfogadhatóbb szerintem. De ez ritka, szóval ne fogd arra hogy ittál és engedd el.
dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!