Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy 15 éves lánynak 21 a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves lánynak 21 a barátja, akkor mennyi arra az esély hogy két éven belül lefekszenek?

Figyelt kérdés
Nagyon szertjük egymást,de félő hogy nem fogunk magunkkal bírni,így is valamelyik nap mejdnem megtörtént. Én még szűz vagyok de a barátom már nem. Mit tudnék/tudnánk tenni hogy ne feküdjünk le még legalább 1,5 évig?

2015. máj. 14. 11:48
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szereted és megbízol benne, akkor mehet a sex, nem leszel másabb belülről 16,5 évesen, mint most, gyerek vagy most is meg 1,5 év múlva is még.
2015. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom miért biztatjátok ,hogy tegye meg,amit nem is biztos ,hogy akar.

Szóval az én véleményem az ,hogy ha nem szeretnél ,ne feküdjél le vele. Nem vagy elkésve sehonnan ,ráérsz még ,és nem biztos,hogy pont neki akarod odaadni magad.

Nyugodtan várj ha úgy érzed ,még nincs itt az idő ,nem szégyen várni, sőőt..sok pasinak ez érettséget, komolyságot sugall, inkább mint,,hogy odaadd magad bárkinek.


25/F

2015. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
57%

Istenem, kislány, engedd el ezt a fiút! Azt mondják a lányok hamarabb érnek, de aki ezen a szellemi szinten van, hogy "azért nem fekszek le vele, mert anyukám nem engedi" az maradjon már meg a tizenéves fiúknál, ne a huszonévesek kínozza magával.. (Ha egyáltalán fiúzol, mert szerintem még azt se kéne neked ilyen agyi szinten...)


Ez milyen gáz. Gondolom milyen hülye gyerek vagy egy csomó más dologban is. Szegény srác, vajon hogy szedett össze?

2015. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Ez egy eléggé bonyolult történet. A lényeg az hogy már sok ideje felfigyeltünk egymásra és a kezdetektől fogva hulla szerelmesek voltunk egymásba
2015. máj. 15. 00:48
 15/33 anonim válasza:
0%

Mi úgy szeretkeztünk barátommal, hogy szűz maradtam biológiailag.. mivel csak szűzhártyámig dugta be, nem szakította át. És így is elélveztem.. :)

16/L

2015. máj. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Javasolom, avval veszítsd el a szüzességed, akit mindennél jobban szeretsz, és ő is téged és el tudod képzelni, hogy sok évig együtt lesztek még.
2015. máj. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Végre egy lány aki nem adja olyan könnyen oda a szűzességét
2015. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17-es. Ne is adja. Hiszen tudjuk mekkora érték. Lehet, hogy 20 év múlva is érték lesz. De az a legjobb ha élete végéig megtartja. Ebben nekünk férfiaknak mi a jó? Sosem értettem.
2015. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok utcalány hogy csak úgy odaadjam valainek ezt az értéket. Vele akarom elveszteni de még várni akarok vele
2015. máj. 15. 09:41
 20/33 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

Akkor csináld amikor úgy érzed, hogy készen állsz rá. Ne azért veszítsd el mert bíztatnak hanem azért mert szeretnéd meg érettnek érzed magad hozzá

2015. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!