Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy 15 éves lánynak 21 a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves lánynak 21 a barátja, akkor mennyi arra az esély hogy két éven belül lefekszenek?

Figyelt kérdés
Nagyon szertjük egymást,de félő hogy nem fogunk magunkkal bírni,így is valamelyik nap mejdnem megtörtént. Én még szűz vagyok de a barátom már nem. Mit tudnék/tudnánk tenni hogy ne feküdjünk le még legalább 1,5 évig?

2015. máj. 14. 11:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

15 évesen nem kell összejönni 21 évessel, mert a kapcsolatba igencsak beletartozik a szex, amit te nem tudsz neki megadni.


Max., próbálkozik még, aztán - ha van esze - otthagy egy idősebért, akivel minőségi kapcsit is létesíthet. Mert veled ez nem történik meg még egy ideig.

2015. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Eszt a matektanárodtól kérdezd inkább. :-)
2015. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
ha szeret akkor miért hagyna ott? Amúgy meg tegnap viccből megkérte a kezemet. Én meg viccből igent mondtam. De ezt már komolyan gondoljuk.
2015. máj. 15. 11:00
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan hülye vagy hogy az már fáj.
2015. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"viccből megkérte a kezemet. Én meg viccből igent mondtam. De ezt már komolyan gondoljuk."


XDDDDDD én is tegnap viccből kirúgattam magamat a munkahelyemről, a főnök meg viccből rábólintott :D De ő már komolyan gondolta xD


Legalább annyit tegyél meg, ha mást nem, hogy felnősz a 15 éves önmagadhoz, és gondolkozz kicsit, ne csak a berögzült idióta női világodban mozogj. Akkor már te is be fogod látni miért fog elhagyni, ha nem kapja meg tőled azt, amire egy biológiailag érett férfi vágyik.

2015. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul írtam. Nem női világ. Kislány világ. Mert a nőtől még nagyon messze állsz.
2015. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
100%
Az már furcsa nekem h 15-21 évesek kavarnak.. Ez eléggé természet ellenes.
2015. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

mindegy is,inkább megyek a saját fejem után

amúgy meg lehet hogy a testem nem áll még készen rá,de lelkileg sokkal fejlettebb vagyok a korosztályomnál

2015. máj. 17. 20:32
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
inkább ez pont az ellenkezője
2015. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan egy 15 éves kislányt arra akartok rávenni, hogy kényszerből lefeküdjön a 21 éves barátjával? Hova fajul ez a világ... óó a mai felnőttek....
2015. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!