Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy 15 éves lánynak 21 a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves lánynak 21 a barátja, akkor mennyi arra az esély hogy két éven belül lefekszenek?

Figyelt kérdés
Nagyon szertjük egymást,de félő hogy nem fogunk magunkkal bírni,így is valamelyik nap mejdnem megtörtént. Én még szűz vagyok de a barátom már nem. Mit tudnék/tudnánk tenni hogy ne feküdjünk le még legalább 1,5 évig?

2015. máj. 14. 11:48
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Mi arra akarjuk rávenni, hogy maradjon meg a saját dedós szintjén és nem csak ne szexeljen, ne is járjon felnőtt emberekkel.


A szüzesség meg nem érték, hanem állapot, az egész felhajtás körülötte a nők tárgyiasításából fakadt, meg abból, hogy még 200 éve is meg 1000 éve is a nő házasságig tartó szüzessége volt az egyetlen megbízható apasági teszt. Pusztán ez adta az "értékét" hogy a férj biztos lehetett benne, hogy csak ő kefélte meg az új tulajdonát és ő is fogja teherbe ejteni.


Manapság egyáltalán semmi jelentősége, bár annyiból még midnig értékes a férfiaknak, hogy megveregethetik a sajátvállukat, hogy na én húztam fel először, az enyém, fäsza kan vagyok.

2015. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
mostmár mindegy,megtörtént
2015. máj. 22. 11:13
 33/33 anonim ***** válasza:
lol, mindenesetre gratulálok :)
2015. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!