Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha a barátommal nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátommal nem szoktunk veszekedni/vitázni?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy ez a helyes kategória amibe irtam, én 18 vagyok ő meg 19.

Szóval azért kérdezem ezt, mert mindig ezt hallom hogy a veszekedés kell egy kapcsolatba mert hogy ez megerősiti a kapcsolatot. mi a véleményetek erről?


2015. máj. 18. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha egy egy kiadós veszekedés annyiból segít, hogy kiadod magadból az esetleges sérelmeket. Nem jó, ha ezeket magadban tartod .Vagy ha normálisan el tudod neki mondani, hogy na most ez nem esett jól ezért meg azért, még akkor is ha valami piszlicsálé dolog, és rendesen megbeszélitek, az mégjobb.
2015. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolatban normális. De ha már rég egytt vagytok az már gyanus akkor ...
2015. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de ez nekem is furcsa. 17 vagyok, a barátom 25 és fél éve vagyunk együtt. És egyszerűen nincs - legalábbis eddig nem volt - olyan dolog amint összevesztünk volna.
2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk hivatalosan együtt de előtte már elég sok ideig "ismerkedtünk". kb 5 hónapot.
2015. máj. 19. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:
nekünk is kb 4 hónap után volt az első veszekedésünk, az első 1-2 hónapban nagy volt a rózsaszín köd, észre se vettük egymás hibáit :D nincs belőle nagy gond, megbeszéljük és kész
2015. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy a szexről mennyi idő után kezdtetek el beszélgetni?
2015. máj. 19. 19:19
 7/13 anonim válasza:

Nem, ez egyáltalán nem normális. Szerintem ahogy látsz ütőteret, egyből kapjatok össze valamin.

:D

2015. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a te válaszod viszont roppant hasznos volt :D
2015. máj. 19. 20:07
 9/13 anonim válasza:
igyekszem, igyekszem ;)
2015. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy jó kapcsolatban kellenek a viták habár 2 hónap nem sok épp megismerted ez ídő alatt ,de azért néha össze kell kapni hogy utána jobban szeressétek egymást
2015. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!