Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha a barátommal nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátommal nem szoktunk veszekedni/vitázni?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy ez a helyes kategória amibe irtam, én 18 vagyok ő meg 19.

Szóval azért kérdezem ezt, mert mindig ezt hallom hogy a veszekedés kell egy kapcsolatba mert hogy ez megerősiti a kapcsolatot. mi a véleményetek erről?


2015. máj. 18. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok

nekem a barátom már az elején megmondta, hogy várni fog rám, amíg csak kell (én szűz voltam még) úgyhogy jó ideig hagytuk is a témát, aztán kb 6 hónap után hoztam szóba, hogy most már szeretném ha megtörténne, ő akkor is mondta, hogy vár még rám ha kell, de végül 7 hónap után megtörtént :)

2015. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10# augusztusban ismertem meg szóval annyira nem új. de végülis igen, még biztos vannak olyan dolgok amit nem tudok róla.
2015. máj. 21. 17:39
 13/13 anonim ***** válasza:
hát igen így nehéz mert ha több éve ismernéd és úgy jöttél volna vele össze akkor tudnál róla mindent ,és így lehet sok fura dologban lesz részed ,de az is lehet h jó lesz #10
2015. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!