Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szüleim nem engednek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engednek el a barátomhoz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

(Meleg kérdés, homofóbok válaszából köszönöm, de nem kérek)


Egyik ismerősöm révén ismertem meg egy srácot, aki kissé messze lakik (90 km). Nagyon régóta szeretnénk találkozni. Nemrég megkértem a szüleimet, hogy engedjenek el, de ők nem akarnak elengedni.

Mit lehetne tenni, hogy elengedjenek? 16/f



2015. máj. 19. 16:06
1 2
 11/11 Béla211 válasza:
100%
Simán meglehet szervezni egynapos találkozót 90 km-re.Én Budapestről Debrecenbe mentem le egy napra valakivel randizni ano és a mostani Párom is Paksról először egynapos randira jött fel. Én azért egy naposra tervezném az első találkozott akkor szerintem a szüleid is jobban megnyugodnának.Reggel mész és este jössz. Be kapcsolva hagyod a telefonodat és bármikor el érhetnek.Azért is jobb ez így mert mi van ha nem jön be élőben a srác akkor sokkal cikisebb azt mondani ,hogy mégis haza megyek este... Ha bejöttök egymásnak majd a következő randit tervezhetitek több naposra...
2015. máj. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!