Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem akarok vele lenni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akarok vele lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki régebben megtetszett.Össze is jöttünk naponta chateltunk stb.De sajnos Ő elment a suliból.Az utnán is jóba voltunk, jártunk.Egy ideig nem tudtuk egymással tartani a kapcsolatot mert nem volt itthon.Mikor hazajött, ráírtam de akkor már csak barátként szeretett.Akkor én mondtam hogy vége ennek a kapcsolatnak.Kitöröltük egymást fb-n.Pár napja meg rámírt, újra bejelölt és akarja velem folytatni.Most itt tartok....Ő akar velem lenni én meg nem.Mit tegyek hogy ne sértsem meg?

2016. jan. 5. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A múltkor megmondtad, hogy vége. Most mitől nehezebb?

Egyébként nagyon éretlen dolog ez, hogy kitörlöm a másikat.

2016. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak szimplán légy vele őszinte!Finoman meg kell neki mondani az igazat, amit érzel. Az a legegyszerűbb, és a legjobb döntés ez :)
2016. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!