Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A baratom nagyon feltekeny. Egy hete meglatta az instagram profilom es hogy kiket kovetek..par fiu osztalytarsam es vagy 2 szinesz...ennyi volt a srac belole de o teljesen kiakadt..leorditott es hogy nem akar velem talalkozni mert hogy en rájuk gondolok szex kozben...

Egyebkent eg annyira nem igazchogy mar nagyon regi a profilom instan es nem is használom...olyan szinten nem hogy csak akkor jutott eszembe amikor megemlitette..

En nagyon szeretem ot nem akaram elvesziteni...de nagyon feltekeny...es most nagyon megbantott azzal amiket mondott..azt na javasoljatok hogy hagyjam ott mert nem fogom...o a lelkitarsam...de mivel csokkenthetnem a feltekenyseget ha soha okot nem adtam ra?

17/L 21/F



2016. márc. 12. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne te akarj változtatni, mert neki kell. Sajnos ismerős ez a helyzet. Én is nagyon sokat féltékenykedtem, pedig soha semmi okot nem adott rá a volt barátnőm. Eleinte ő is úgy volt vele, hogy elnézi nekem és szeret, aztán ez ment kb. 1 évig, aztán 2 hete pedig szakított velem emiatt. Azóta is próbálkozom nála, hogy visszaszerzem, egyenlőre nem sok sikerrel, de nem adom fel. De én azóta felfogtam, hogy mekkora hülye voltam, és változtattam. A barátodnak is ez kéne, mert egy idő után már te sem fogod bírni. Én a helyedben megmondanám neki, hogy vagy változtat vagy vége. Biztosan megszokott nézni az utcán ő is 1-2 lányt, ennyi erővel te is kiakadhatnál azon. Majd akkor féltékenykedhet, ha tényleg valami olyat csináltál, de amit leírtál az semmi. Ja és ne mondj ilyeneket neki, hogy úgysem hagynád el, talán ha felfogja hogy tényleg elveszíthet, akkor változtat és nem lesz ebből többé problémátok.
2016. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A féltékeny emberek genetikailag féltékenyek, ezzel nem tudsz mit tenni. Csak simán kövesd ki azokat a férfiakat és kész. (Amúgy én a helyedbe ebből a párkapcsolatból menekülnék, ha azt hiszed ez a lelkitársság akkor előtted van még az élet rossz oldala)
2016. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem csökkentheted a féltékenységét. Ezt ő tudja magában lerendezni. Ha ennyire nem bízik benned, akkor ott vele valószínűleg elég nagy probléma lehet, ez nem a te hibád. Próbálj meg beszélni vele, és megértetni vele, hogy nem akarod megcsalni stb. Ha nem ért a szép szóból, és semmi nem változik, akkor viszont el kell majd hagynod (vagy maradsz és engeded, hogy megmondja, hogy mikor mit csinálhatsz és kivel és stb..)
2016. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!