Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetek ha a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a szüleim eltiltottak a barátomtól? (csak azért mert muszlim)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kétségbe vagyok esve és tényleg nem tudom kitől kérhetnék tanácsot. A barátommal 1éve jöttünk össze, viszont nem mondtuk meg a szüleinknek mert tudtuk ,hogy nem fognak neki örülni ,ezért inkább vártunk ,hogyha tényleg komoly lesz minden akkor elmondjuk. Hát igen kb.1 hónappal ezelőtt erre sor is került. Viszont egyik szülőpár sem díjazta ,sőt eltiltottak minket egymástól. Az ő családja muszlim ,és hát az enyém pedig nem és főleg apám ítéli el őket (főleg a bevándorlók meg hasonlók miatt) az ő családja pedig egy muszlim lányt szeretne neki. légyszi ha valaki volt már hasonló helyzetbe ,hogy eltiltották a szerelmétől az írjon tanácsot vagy valamit ,hogy hogyan oldották meg. (16L) Előre is köszönöm.

2016. márc. 26. 22:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus begyepesedett hozzáállás.

PErsze, tudjuk, minden muzulmán veri a barátnőjét, meg ugye mindegyikük terrorista, meg hasonlók...

Komolyan, ha az emberek csak egy kicsit használnák néha az agyukat, sokkal szebb világban élnénk.

Egyébként meg az összes vallás csak az ellentétek, meg a gyűlölködés forrása. Egy halom felesleges, buta megkötéssel, meg a tudás mániákus üldözésével.


Amúgy meg: nem kell mindenről mindenkinek tudni. Ha meg felnőttek lesztek, már a ti szavatok dönt. Ha addig kibírja a kapcsolatotok, akkor már reális az esély, hogy ez sokáig fog tartani. :)

2016. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm :)
2016. márc. 26. 23:48
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy lehet az ő szülei nem ilyenek, sőt ha itt nőttek fel arra van nagyobb esély. De azért duplán figyelni kell az ilyen kultúrájú embereknél. Mellesleg én látatlanban akarok rád vigyázni ( tudom hülyén hangzik ) de nekem van ismerősöm akinek családtagja nagyon megjárta mert egy muszlim férfival kötötte össze az életét. És szenved, mellett meg tehetetlen. És nem kéne, hogy te is ebbe a hibába essél. A hiteddel kapcsolatban lehet túlzásba estem, bocsánat az miatt, de attól még a lényegen nem változtat, hogy van egy kis kockázata az ilyen kapcsolatoknak.
2016. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy jót akarsz :)
2016. márc. 26. 23:53
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem akkarok g*ci lenni de nem egy lány volt aki nagyon bele szeretet muszlinba haza ment a csajal el vette és a szülei sírva keresték a lányt mert kb 1 év múlva úgy el tünt hogy senki semit nem tudott róla! :/ és nem is került elő! Szóval ha a véleményem kell! 16 vagy előtted az élett ne egy muszlimnál ragadj le el hiszem hogy fontos meg szereted de hidd el ha idősebbek lesztek majd elő jönn a valás én nem vagyok semilyen vallású párom se az! 17 vagyok tudom hogy nehéz de el kell engedd! Nagyon sok bajt idézhet elő! Nem akkarok rosszat de szerintem ez a kapcsolat nem lesz jó hosszútávra!
2016. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyáltalán nincs igaza se a te szüleidnek, se az ő szüleinek. Ez itt a 21. század, nehogy már a vallás miatt válasszanak szét titeket! Minden vallásos között van jó, és rossz is, a bevándorlókra meg most ne térjünk át. Én is muszlim vagyok, de egy csomó barátom keresztény. Beszélgess erről a szüleiddel, én nagyon rossznak találom, ha valaki így ítéli meg az embereket.
2016. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Attól még hogy muszlim, nem biztos, hogy nem magyar. 16-os voltam.
2016. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen büszke vagyok magamra ,hogy nem vagyok ekkora alpári bunkó. "Fajárúló?"Tudtommal mindketten az emberi fajba tartozunk ,ja ,hogy te a a nemzetiségre gondolsz? Akkor ki kell ,hogy ábrándítsalak ,de ő is magyar. És milyen jogon jössz ahhoz ,hogy le k.rvázól? Ő az első barátom (nem mintha akármilyen magyarázattal tartoznék efelől)..
2016. márc. 27. 19:22
 19/28 A kérdező kommentje:
És már bocs ,de én nem tehetek arról ,hogy nem vagy megelégedve a méreteiddel ,de lécci az ebből adódó feszültségedet ne itt vezesd le. Köszi :)
2016. márc. 27. 19:27
 20/28 Omsz válasza:
100%

Szia!

En azt tanacsolom hogy probaljatok beszelni a szuleitekkel. Kerdezd meg apukad hogy eddig mit gondolt a baratodrol, es hogy a vallasa miatt o most mas ember lett e vagy sem. Valoszinuleg ez az egyetlen megoldas ilyen fiatalon. A szuleitek eloiteletesek, sajnos ez a jellemzo, foleg itt magyarorszagon. A rossz indulatu emberekkel pedig ne foglalkozz, egyszeruen csak butak, azt hiszik hogy felvilagosultak, okosak es hogy kulonbek mint masok... az Isten szo nekik csak kampany szlogen es legtobbjuk meg selejtes is... :) Minden jot kivanok nektek!

2016. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!