Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetek ha a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a szüleim eltiltottak a barátomtól? (csak azért mert muszlim)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kétségbe vagyok esve és tényleg nem tudom kitől kérhetnék tanácsot. A barátommal 1éve jöttünk össze, viszont nem mondtuk meg a szüleinknek mert tudtuk ,hogy nem fognak neki örülni ,ezért inkább vártunk ,hogyha tényleg komoly lesz minden akkor elmondjuk. Hát igen kb.1 hónappal ezelőtt erre sor is került. Viszont egyik szülőpár sem díjazta ,sőt eltiltottak minket egymástól. Az ő családja muszlim ,és hát az enyém pedig nem és főleg apám ítéli el őket (főleg a bevándorlók meg hasonlók miatt) az ő családja pedig egy muszlim lányt szeretne neki. légyszi ha valaki volt már hasonló helyzetbe ,hogy eltiltották a szerelmétől az írjon tanácsot vagy valamit ,hogy hogyan oldották meg. (16L) Előre is köszönöm.

2016. márc. 26. 22:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Vajon miért van olyan érzésem, hogy propaganda-kérdés?


Már itt tartunk?

2016. ápr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
8%
Szüleid nem akarják, hogy majd az unokájuk minden nap reggel ötkor keljen, és hogy ne zabálhasson disznóhusit. Megértem őket.
2016. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%

Én speciel megtiltanám, hogy a szülő rákényszerítse a gyerekre a vallását. Nincs is rosszabb. Ő irányítsa az életét ne a vallás.

A szüleidet meg nem értem. Attól, hogy vannak radikalizált muszlimok, akik elég kicsi hányad, attól még lehet normális a többi. Nem elítélni kéne, hanem inkább adni egy esélyt.

2016. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
28%
Nos elég érdekes a viselkedésed. Kérdezel itt. Ha negatív a komment támadsz..felnőtt gondolkodásra utal. De nem vagy az. 16 évesen fel áldozod magad. Teljesen mindegy hogy magyar e vagy sem. Nekik fontos a vallás. Nyilván nem ok nélkül tiltják tőled. Ápolják a hagyományt. Vagyis muszlim nőt akarnak a fiúknak. Szóval nem fogják engedni ezt a kapcsolatot. Te Buddhista vallású vagy hagyták a szüleid az más. A muszlimoknál nem így van. Ott addig sujkolják a fiút amig el nem fogadja a szülők akaratát. Tehát hiába kérsz tanácsot itt. Az van amit a szülők akarnak. Ők nem fordulnak a szüleik ellen mint más vallásúak.
2016. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) utolsó "Ha negatív a komment támadsz."

Az a baj ,hogy érkezett már ide olyan komment is ami borzasztóan sértő és/vagy rasszista volt ,csak te ezeket már nem látod ,mert letörölték. De csak ,hogy párat említsek "fajáruló k-rva, r-banc, dögölnél meg, stb" és bocsánat ,de ezeket nem fogom szó nélkül hagyni, szóval ha látsz tőlem 1-2 durvább kommentet azt azokra írtam.

2016. júl. 30. 13:51
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem láttam azokat a kommenteket. Szégyellje el magát aki ìrta. Hát van olyan komment ami nem téged támogat. Arra értettem hogy negatív. Igazából aki normálisan gondolkozik az téged próbál óvni ismeretlenül is. Hidd el hogy alaposan át kell ezt gondolni. De végül is te tudod te döntesz.
2016. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak én tartok emberi hülyeségnek minden egyes vallást és hagyományt? Komolyan ezek miatt korlátok, háborúk. Emberek, ennek semmi értelme, nem létező, kitalált dolgok.


Üdv, egy ateista.

2016. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Most tkp a vallasbeli kulonbseg zavarja oket vagy a rasszbeli kulonbseg?


Az ilyen vegyeskapcsolatok sajnos ezzel jarnak. Konkretan annyit tudsz tenni, hogy kivarod mig nagykoru leszel. Ha addig megvar a srac, akkor van esely hogy tenyleg komolyan gondolja.


Finoman el kell kezdeni a csaladoknak magyarazni, hogy part ti valasztotok magatoknak nem pedig ok nektek. Aztan el kell rajta gondolkodni, mindkettotok reszerol, hogy van e olyan fontos ez a kapcsolat, hogy miatta szembemenjetek a csaladotokkal.

2016. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!