Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy anyukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy anyukám megengedje a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval az interneten, akibe nagyon beleszerettem. Van köztünk korkülönbség, ő felnőtt ember, én még kiskorú. Külföldi, de jópár évig itt tartózkodhat, azonban aztán haza kell utaznia, hacsak nem nősül meg. Anyukám szerint (aki egy félreértés miatt hiszi azt, és meggyőzhetetlen) csak az állampolgárságért jött össze velem. Ez persze nem igaz, de mielőtt ezt gondolta volna is gyűlölte a páromat. Azt mondta, hogy sosem találkozhatunk. Nagyon régóta ismerjük egymást, és tényleg szerelmesek vagyunk. Úgy érzem, hogy ha véget vet ennek, akkor talán sosem leszek még egyszer ilyen boldog. Szeretném, ha ezt ő is megértené a kedvemért. Mit tehetnék?

2016. márc. 29. 18:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Tiszteli a nőket"


És ezért nem velük, hanem gyereklányokkal kezd?

2016. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Amúgy a törököknek egyszerre csak egy feleségük lehet,"


És ha nem is török? Erről a pasiról semmit nem tudni azonkívül, amit maga állít, az meg ugye nem feltétlenül igaz.

2016. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Etnevel009 ***** válasza:
Figyelj,el kéne gondolkozni azon amit az anyukád mondott.Lehet hogy csak azért kellessz neki.Ekkora korkülönbségnél (Most fog érkezni a piros pacsi) akár még azon is elgondolkoznék,hogy nem-e szervkereskedő!
2016. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Akárhány felesége lehet is, a mohamedán vallás egyik alaptézise, hogy a szűz lánnyal való hálás út a paradicsomba. (A "hálás" itt igeként szerepel.)
2016. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Az egészhez csak egy komment:

Anna Erelle - A dzsihád jegyese


olvass utána, nekem sajnálom de nagyon sántít a sztorid. A felnőttek nem bántani akarnak, hanem aggódnak, még ha úgy is érzed, hogy ezzel megfojtanak.

2016. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Teljesen anyukáddal értek egyet, nem kell találkoznotok.
2016. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Találkoztunk, és egyszerűen csodálatos volt. A szüleim is beszéltek vele, és úgytűnt, hogy jól kijöttek egymással. Anıl meghívott minket Törökországba májusban, anyáék pedig belementek. Nem tudom, hogy mi ez a hirtelen jött változás, de minden esetre nagyon örülök. Hihetetlenül szerelmes vagyok.
2016. ápr. 1. 22:11
 28/31 Etnevel009 ***** válasza:
Hát figyelj,van 50% esély hogy nem lesz meg az útlevél érkezés után.
2016. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Thomika20 ***** válasza:

Szerintem kamu amit mond, hogy elfogadják az apjáék.

Voltam hasonló helyzetben, bár én 25 voltam, a lány 14.

Nem olyan kapcsolatnak indult hogy szex legyen, de végül az lett.

Természetesen én szerettem a leányzót, meg is tettem érte mindent, segítettem neki sok mindenben. Tanulmányok, stb.

Mellette álltam, mikor az anyja meghalt.

De valahogy még is tudom, hogy mi hiányzik és az nem ő.

Ha normálisabb lett volna, nem egy k* rva, akkor maga a lány hiányozna, de ma úgy viselkedik mint egy k* rva.

2016. ápr. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled kérdező? Mi történt azóta?
2019. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!