Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem hagy békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már lassan 2 éve szakítottam, de még mindig nem hagy békén.(3 hónapig voltunk együtt) Igaz, barátságban egyeztünk meg. 2 éve minden egyes nap ír... nem képes felfogni, hogy én nem szeretnék tőle semmit. Ezt el is mondtam neki, próbáltam mindenhogyan, de nem fogja fel. Hetente 2x mindenképpen találkozunk edzésen. Edzést meg miatta nem fogom abbahagyni. 18 éves létére kellene annyi eszének lenni, hogy felfogja, hogy nem érdekel engem és keressen mást magának... Idén állított is nekem májusfát. Viszont nekem van már aki tetszik, és ha ezt mondom neki h más tetszik nekem, felkapja a vizet h mi az hogy én megcsalom őt. Mondom neki, hogy mi nem is járunk...Erre mindig azt mondja, hog viccelt. Valaki legyen szíves tanácsot adni, hogy mit csináljak, mert én már ezt nem bírom. És légyszi ne gyertek azzal, hogy én mekkora ... vagyok, mert nem foglalkozom az érzéseivel. Szekszárdra megyek középsuliba, és mondta hogy akkor ő is Szekszárdom jelöl meg fősulit, hogy közel legyen hozzám.

15/L


2016. máj. 4. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2016. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor minek beszélsz vele? Ha nem ért semmiből, ne foglalkozz vele.

Amúgy nem tudom mi történt köztetek de ha 3 hónapig áltattad hogy mennyire szereted stb aztán meg bocsi mégse kellesz, akkor tényleg akkora ... vagy és megérdemled hogy zaklassanak.

2016. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyrészt a korkülönbség (tudom nem olyan sok ez a 3 év, de nekem az volt). Másrészt pedig nem találtuk a közös hangot.
2016. máj. 4. 14:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek jártál vele?? Bocsi de ezt magadnak okoztad..
2016. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mert azt hittem, hogy minden rendben lesz. szerettem is, csak arra később jöttem rá, hogy nem úgy, hanem inkább mint egy nagyon jó barátot..
2016. máj. 4. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

#2 Ülj már rá egy kaktuszra, de minimum fogd be a pofád, légyszi. Egy gyerekkel parasztkodsz, akire rászállt valaki. Érted? Felfogtad? Ez nem játék, ez nem muri, ezt nem élvezi a kérdező. A hapsi konkrétan leszarja a kérdező határait és folyamatosan Zaklatja. Mi a szar van veled, hány éves vagy, hogy ezt nem fogod fel?


Kérdező, szakíts meg vele minden kapcsolatot végérvényesen. Próbáld meg. Nem a te hibád, hogy értetlen és obszesszív. Ha nagyon elfajul a dolog a saját érdekedben fordulj valakihez, akiben megbízol, hogy megvéd.

2016. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
#6 Jólvan azért ne menstruálj itt össze mindent... Az hogy valaki fiatal még nem jogosítja fel arra hogy más érzéseivel játsszon. Most legalább megtanulja hogy mindennek következménye van.
2016. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Hogy a tökömbe engednek téged gép közelébe ilyen agycsökevénnyel? Ki engedett ki téged a gumiszobából?


Nem, a kor valóban nem jogosítja fel az embert. Viszont a gondolatmeneted kapásból ott hibádzik, hogy abban a tévhitben élsz, ez mások érzelmeivel való játszadozás. A kérdező nem szánt szándékkal nem viszonozta a másik érzelmeit, és nem használta ki az illetőt. Kevered a szezont a f szommal.

2016. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
#8 Igazad lenne, arról tényleg nem tehet az ember kit szeret és kit nem... de ha nem viszonzom valaki érzéseit, akkor nem jövök vele össze és nem áltatom hónapokig azzal hogy szeretem őt aztán kidobom merthogy 'bocs mégse'... Szerinted ez teljesen természetes dolog?
2016. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Úgy beszélsz, mintha olyan kicseszett könnyű lenne azonosítani az érzelmeket. Ugyan, mi a szar? Hiszen a legtőbb felnőtt sem tudja, mi az a szeretet, és hogy a törődést eszik-e vagy isszák. És nem tudják kimutatni, nem tudnak beszélni róla, nem tudják átadni. Hogyis tudná így a gyerek, hogy most mi a fene az? Úgy igazából? Honnan?


Egyrészről. Másrészről, a szeretet nem csak romantikus. A kölyködet nem romantikusan szereted, a kutyádat nem romantikusan szereted, azt a kedves szomszéd nénit aki mindig ad sütit nem romantikusan szereted. Nem csak romantikus szeretet van a világon, ember. Hanem baráti, plátói és családi is. És egyik fajta szerete sem kevesebb vagy több a másiknál. (Az pedig nem az én bajom, hogy annyira félsz kimondani a szeretlek szót, hogy személy szerint nem használod barátokkal).


Jah és akkor arról szó se essék, hogy az érzelmek kialakulásához, a kötődéshez idő kell. Vannak olyanok, akiket tudnánk romantikusan szeretni, aztán mégsem jön össze a dolog, mert Csak. De ezért nem okolhatsz senkit. Emberek vagyunk, kusza érzelem világgal, kusza szexualitással, azt sem tudjuk, mi fán terem egy csomó dolog. Ne tegyél úgy, mintha mindenki ugyanolyan lenne!

2016. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!