Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem hagy békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már lassan 2 éve szakítottam, de még mindig nem hagy békén.(3 hónapig voltunk együtt) Igaz, barátságban egyeztünk meg. 2 éve minden egyes nap ír... nem képes felfogni, hogy én nem szeretnék tőle semmit. Ezt el is mondtam neki, próbáltam mindenhogyan, de nem fogja fel. Hetente 2x mindenképpen találkozunk edzésen. Edzést meg miatta nem fogom abbahagyni. 18 éves létére kellene annyi eszének lenni, hogy felfogja, hogy nem érdekel engem és keressen mást magának... Idén állított is nekem májusfát. Viszont nekem van már aki tetszik, és ha ezt mondom neki h más tetszik nekem, felkapja a vizet h mi az hogy én megcsalom őt. Mondom neki, hogy mi nem is járunk...Erre mindig azt mondja, hog viccelt. Valaki legyen szíves tanácsot adni, hogy mit csináljak, mert én már ezt nem bírom. És légyszi ne gyertek azzal, hogy én mekkora ... vagyok, mert nem foglalkozom az érzéseivel. Szekszárdra megyek középsuliba, és mondta hogy akkor ő is Szekszárdom jelöl meg fősulit, hogy közel legyen hozzám.

15/L


2016. máj. 4. 14:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
6-os! Köszönöm az értelmes válaszokat...és nem "játszadoztam az érzéseivel"!!
2016. máj. 4. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!