Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy buliban több lányt lesmároltam, és ezt a disco fotósa rögzítette, és feltette a facebook oldalukra. Írtam neki, azt mondta, hogy nem törli le, mert a jegy megvételével vállaltam h kép illetve blablabla, tudjátok.

A barátnőm természetesen látta a képeket, hogy magyarázzam meg neki? Szakítani akar. 17/f


Ezelőtt egyszer már megcsaltam(az is csak smárolás volt....), az is így pletyka szinten kiderült, nem tudtam meggyőzni h nem, de nem is nagyon hitte el a barátnőinek hogy igen.


Szóval a lényeg, mit találjak ki? Azt elhinné, hogy semmire sem emlékszem...? :DD


2016. máj. 5. 12:06
1 2 3
 11/25 Thomika20 ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy az ilyen k*cs*g*knek hogy van barátnője. De mondjuk igen, nagymenő, beképzelt f**z, az kell mindnek. Ja meg ha jól láttam focista, akkor meg pláne.
2016. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
jól érzem, hogy belőled meg a magány beszél? mióta nem volt már barátnőd?
2016. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Thomika20 ***** válasza:
Ha rám gondoltál, akkor írtam neked. Bár néha van az az érzésem, hogy nem mindenki szeret válaszolni.
2016. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A felét sem olvastam el a válaszoknak de ez síralmas. Férfinek mered hívni magad, neked csak a kis lelki fájdalmaidnak kell az a lány inkább szakítsatok, talán még lehet belőle egy értékes odaadó nő.Te meg menj azt dugd a disco ribiket az valo neked.Lefogadom valami kis pálca homo vagy apuci pénzével, és két ször szállal az álladon.
2016. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Kedves Thomika20!



Elárulom neked, hogy igen az ilyennek van csaja. Ügyes. De ezzel mi a baj? Nem tartom rabszolgaként, 1397 óta minden magyar rendelkezik szabad költözési joggal, oda megy ahova akar. Emellett ha meg is dugom, nyilván törvényes keretek között teszem... :DD Elmúlt 14 éves, szóbeli beleegyezés mehet. Hogy nem szeretem? Pontosabban nem vagyok szerelmes. Sose voltam belé, de elképesztő teste van, és eltudja dönteni mit akar. Tudta, hogy nem egy bölcsésszel jött össze , s hogy nem fogunk mekis állásokra jelentkezni a romkocsmák félhomályában.

Vagyis ő lehet fog, én biztos nem.


Most nyílt lapokkal, nekem valóban azért kell ő, hogy a csapattársak előtt "mutogathassam", illetve a szex, plusz nem is segghülye. Neki pedig (NEM TUDOM MIÉRT) imponál ez, és lesi minden szavamat. A megcsalás az én részemről pedig... Tudom hogy nem kellett volna, de ez van.


De ez a férgezés köcsögözés, hát lol tesó. :DD Csak irigy vagy.


Meg igazából az ő szempontjai jelen helyzetben nem is fontosak, hiszen nem ő tette fel a kérdést, hogy mit csináljak, a pasim megcsalt? :OOO , hanem én. Tehát lehet hogy ti, mint makulátlanok (GoT 4ever) elítéltek, csak teljesen feleslegesen, mivel a ti életetek attól nem lesz jobb, se rosszabb, ha egy beképzelt cs.cskát (engem) még kb két három király d.gáshoz juttatok valami értelmes tanáccsal. (bár erre a helyzetre nem nagyon van, a képek facen... xd)

2016. máj. 5. 14:18
 16/25 Thomika20 ***** válasza:
100%
Mire legyek irigy? Arra, hogy 10 év múlva te is ott fogsz tartani, hogy egy érett nő se fog veled szóba állni? Mert tárgynak nézed a nőket és ezt senki nem fogja tolerálni soha? A pisis kislányokat meg könnyű befolyásolni, ha nagyon akarnék, én is megtudnék még most is dugni 14 éveseket, de nem fogok rájuk mozdulni. Pedig biztos jól esne a dugás már. De nem baj, mindenki visszakapja idővel amit tesz, hiszek ebben és te is visszafogod. mert te nem tudsz szeretni senkit :) És ezt a nők észre fogják venni.
2016. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Thomika20 ***** válasza:
Mellesleg a nevem csak inkognitó, nem Tamásnak hívnak.
2016. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Ezen kár mit tagadni, tényleg nem kellett volna annyit inni. Viszont annyira bevéditek azt a lányt, akit nem is ismertek. Szerintem, ha együtt vannak, akkor már kettőn áll a vásár, tehát nem feltétlenül használja ki a kérdező. Úgy tűnik eddig jól megvoltak együtt, lehet, most vége, lehet nem. A kérdésedre válaszolva pedig azt tudnám tanácsolni, hogy ha ennyire kell neked, picit emeld meg a hátsódat, és küzdj érte…Vegyél csokit, virágot, mutass egy kis emberséget, netalántán megbánást. Sok sikert!
2016. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem értesz.


Az ember sok csajjal jár általában, amíg megtalálja "élete szerelmét".

Na most, én még nem találtam meg, ennek ellenére nem akarom minden nap suli után magamnak vrni valami oldal előtt ülve, szóval kell barátnő, akár csak szexre.


Te hány éves vagy? Mert 17 évesen kétlem h van olyan srác,aki ha tehetné, nem ezt csinálná. Persze, tudom hogy van aki ezt mondja, van is ilyen osztálytársam, bár szerencsétlen olyan dagadt és ronda, hogy meg is értem, hogy csak a belsőt nézi :'DDDDDDD

2016. máj. 5. 14:56
 20/25 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz, utolsó, köszi.


(volt egy másik is, pm-ben)

2016. máj. 5. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!