Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy buliban több lányt lesmároltam, és ezt a disco fotósa rögzítette, és feltette a facebook oldalukra. Írtam neki, azt mondta, hogy nem törli le, mert a jegy megvételével vállaltam h kép illetve blablabla, tudjátok.

A barátnőm természetesen látta a képeket, hogy magyarázzam meg neki? Szakítani akar. 17/f


Ezelőtt egyszer már megcsaltam(az is csak smárolás volt....), az is így pletyka szinten kiderült, nem tudtam meggyőzni h nem, de nem is nagyon hitte el a barátnőinek hogy igen.


Szóval a lényeg, mit találjak ki? Azt elhinné, hogy semmire sem emlékszem...? :DD


2016. máj. 5. 12:06
1 2 3
 21/25 Thomika20 ***** válasza:

Hát tudod, nem mindenki akar több lánnyal együtt lenni és van olyan aki csak felnőttként találja meg az igazit, akkor is lesz neki az első. Az, hogy játszadozol valakivel, nem gondolod, hogy tönkre teszed vele az életét annak?

Lehet, tök normális lány lenne belőle, szerető pasival, de te meg csinálsz belőle egy szexmániás hülye libát és idióta, buta lány lesz belőle.

Sajnos jártam így.

2016. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is szakítani akarnék a helyében, főleg ha komolyabban venném a kapcsolatot, mint te, ennek így szerintem nincs értelme. Ha nem szeretnéd hogy szakítsatok, akkor tedd oda magad és tegyél érte, mert szerintem itt most a győzködés kevés lesz. :)
2016. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

bárhogy is, de te nagy arc lehetsz:D

és ha eddig hitt neked most is fog, nem véletlenül vagytok együtt, biztos illetek egymáshoz

2016. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

Remelem,jol otthagy a baratnod. Illetve azt is,hogy utana nagyon szerelmes leszel,es megcsal a lany. Karma.

Attol meg gerinctelen fereg vagy,hogy te vagy a csapatkapitany. Az,hogy jol sportolsz,nem zarja ki,hogy egy sz.r alak legyel.

2016. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szaréletű :D De kösz a választ! :DDD
2016. máj. 6. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!