Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más fiúkkal találkozik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúkkal találkozik a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja tart a kapcsolatunk egy 13 éves lánnyal, és én 14 vagyok. Látszik is az hogy szeret engem, de úgy érzem hogy nem csak engem. Hiába mondja hogy csak engem szeret, de nem tudom elhinni. Ugyanis rengeteg fiú barátja van, és találkozik is velük. Az egyik még bikiniben is láthatta őt, persze én még nem láttam úgy. És az a fiú még tapizza is őt, ami nagyon idegesít engem. Kértem a barátnőmet hogy mondja el hogy mi ennek a fiúnak a neve mert szerettem volna írni neki hogy szálljon le a barátnőmről, de nem adja meg. Nagyon nem őszinte a barátnőm. Viszont azt mondja hogy ezekkel a fiúkkal csak barátkozik, de ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Mit tegyek? Folyamatosan csak szenvedek ez miatt és elegem van ebből, de szakítani nem akarok.

2016. júl. 29. 07:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy 13 éves gyereklányról hogy gondolkodhatsz úgy, hogy ő a barátnőd??? Jól is nézne ki a világ, ha már 13 évesen komolyan járna valaki egy fiúval. Jó, a cigányoknál ez a szokás, akkor már szülnek is, azért nem jut el egyik sem még az általános iskola végéig sem, jó, lehet, addig eljutnak, de aztán itt be is fejezik a tanulmányaikat, élnek a gyerekek utáni segélyekből. Ne akard,hogy a barátnőd is így járjon, inkább hanyagoljál egy ilyen fiatal gyereklányt, amikor még te is jóformán - vagy nem is jóformán - gyerek vagy!!! Inkább tanulj, sportolj, élj a saját korosztályodnak megfelelő életet. Szerezz igaz barátokat, de ne a lányok közül, hanem a fiúk közül.
2016. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem ez miatt, hanem emiatt.
2016. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Jó, a cigányoknál ez a szokás..."


És igen. Mindenütt a cigányok. Ezek a gonosz cigányok ,komolyan... Mert a magyarok szentéletű emberek ,de a cigányok maguk a Sátán csatlósai.


Te jó ég...És az ilyen emberek miatt ,mint a 11-es pesszimisták az emberek ebbe az országba. -_-

2016. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!