Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tiltják tőlem a barátnőmet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltják tőlem a barátnőmet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,van saját járművem,amivel mehetnék.Nem engedik,mivel szerüntük a b-nőm miatt romlott meg a családdal a kapcsolatom.Most pl azon volt a vita,hogy egy falunapon nem köszöntöttem el tőlük. 'semmibe nézem őket',pedig beszéltem is velük azon a helyen,meg minden. Nagyon túloznak,és idegbetegek. Tesómmal is ordibálnak(15L),azt hányják a szemünkre hogy bánják hogy megszültek meg hogy felneveltek. Egyszerűen azt sem engedték,hogy VASÁRNAP! elmenjek a barátnőmhöz,mert szerüntük sokat voltam vele...tegyem hozzá dolgoztam a múlthéten,csütörtökön aludtam ott este,pénteken is csak késő délután mentem hozzá,csak szombaton voltam vele eégsz nap...mit tegyek?

2016. aug. 8. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Saját szüleid? Mert nekem kétszer kellett elolvasnom, hogy megértsem. Ha te szüleid, akkor 18 év felett azt csinálsz amit akarsz, már nagykorú vagy.
2016. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bonnie2019 ***** válasza:
Hát ahogy ezt olvastam, igazából nem is tudom mit mondjak. Az biztos, hogy felnőtt vagy és már saját döntéseket hozhatsz, így nekik azt el kell fogadni. Viszont a szülők arra valók, hogy segítsenek és tanácsokat adjanak, de már felnőtt létedre te is eldöntheted mihez kezdj. Amit a húgodnak mondanak, szerintem nagyon nem helyes, mert egy gyereknek ez komoly sérülést okozhat. Szerintem hallgasd meg őket, de állj ki a véleményedért.
2016. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,saját szüleink.

A lényeg az,hogy utálják a barátnőmet,nemegyszer kijelentették,hogy nem akarják látni,kitiltották a házunkból.Oké,megoldottuk úgy,hogy csak én járok hozzá.De már azt sem akarják engedni...Egyszerűen velük nem lehet rendesen leülni,mivel rögtön ordibálnak velünk,nem adnak a véleményünkre,csak ők a tökéletesek,csak az a jó,amit ők mondanak...tiltanak...idézem..."ha nem tetszik,szedd össze dolgait és költözz oda",nem tudom miért kell tiltani egy 18 évest...miért fáj az nekik,hogy már 2 éve együtt vagyunk,ugyan megromlott a kapcsolat a b.nőm és a szüleim között,de akkor is."Mit vársz ettől a kapcsolattól?,hogyan tervezed a jövőd vele?,már sosem leszünk vele jóba,mit akarsz ettől a kapcsolattól?"-sokszor kijelentették,hogy utálják,nem akarják látni...stb...de azért azt elvárták,hogy a keresztanyám születésnapi ebédjén részt vegyen,azzal az indokkal,hogy enyhült volna a feszkó...pedig csak romlott volna

2016. aug. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!