Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az milyen már, hogy egy 12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már, hogy egy 12 éves kislánynak hamarabb volt parkapcsolata mint nekem?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves fiú vagyok de még 1 párkapcsolatom sem volt.. Most megk3rdeztem egy lányt neki mar volt 12 évesen.. Ez szerintetek melyik esetben durva? Hisz a mai világban már mindebkinek megvolt az első csókja 10 évesen nekem még az sem..
2017. aug. 31. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugi meg lesz, és tudom hogy ez átlag duma ... de akkor is


12 évesen szerinted milyen párkapcsolata van? semmi...fogják egymás kezét + szájrapuszi.



összejön az, lehet hogy 1 hónap múlva, de az is lehet hogy majd csak 3 év múlva :)


hajrá

2017. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugh hát köszi de annyira nem akatok 3 évet varni az első csókommal.. Értem hogy annak különlegesnek kell lennie egy olyan emberrel akit szíved mélyén szeretsz de na..
2017. aug. 31. 01:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak ilyen , az élet egy szajha és ott b*sz ki veled ahol tud :/

Ne törd ezen magad nem fogsz előrébb jutni semmivel . Én se csókolóztam még pedig veled egy korú vagyok , nem ez a gáz hanem az ha nálunk fiatalabbak már megvoltak jó pár embernek....már ha érted

15/l

2017. aug. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értelek csak rossz érzés, hogy senki nem mondja/mondta még nekem azt hogy szeretlek.. És ez kicsit fáj..
2017. aug. 31. 01:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémáid mindig lesznek. 15 évesen h mért nem csókolóztam, 17 évesen hogy miért vagyok még szűz, 22 évesen hogy miért nincs kapcsolatom, 30 évesen hogy miért nem vagyok még házas. Ne agyalj ezeken. Éld az életed és minden menni fog magától. Ha rágőrcsölsz csak rosszabb lesz. Amúgy meg nem olyan nagy szám az első csók :) ha olyannal csinálod akinek szintén az első, egy botrányos bénázás lesz az egész és valamiért örülsz hogy megtörtént.
2017. aug. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi ocsi, 20 vagyok es meg nem csokoloztam :D
2017. aug. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A kedvenc ilyen történetem amikor 12 éves kislánynak 37 éves barátja van :D


Kérdem én: Ki a betegebb?

2017. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy fiú a suliba, 11 múlt és nem egy (11) "csaja" volt már. Divatból.


De te is tudod hogy egy bizonyos szint alatt nem éreznek igazi szerelmet, csak ezt látják a nagyobbaktól.


Hozzáteszem én se csókolóztam még, barátom sem volt még soha, meg is kapom rendesen az osztályomtól. De csak türelem! ;)

13/L

2017. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az milyen mar hogy 9eves unolaocsemnek lassan 1 eve baratnoje van meg szerelme nekem meg meg semmi nem volt???

Igaz csak keten fogva jarnak meg puszit adnak egymasnak de ez meg mmindig nagyobb eredmeny az enyémnél. .

18f

2017. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok és még nem is csókolóztam:) Nem fogok csak azért összejönni valakivel, h ne legyek egyedül.. Szóval sztem nem gáz.
2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!