Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az milyen már, hogy egy 12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már, hogy egy 12 éves kislánynak hamarabb volt parkapcsolata mint nekem?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves fiú vagyok de még 1 párkapcsolatom sem volt.. Most megk3rdeztem egy lányt neki mar volt 12 évesen.. Ez szerintetek melyik esetben durva? Hisz a mai világban már mindebkinek megvolt az első csókja 10 évesen nekem még az sem..
2017. aug. 31. 01:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az első párkapcsolatom 18 évesen volt. Előtt 2 évvel volt #1 csók

Nem értem miért olyan nagy probléma a mai fiatalok körében, hogy tizenévesen nincs párkapcsolatuk.

10 évesen és a homokozóban gyurmáztam, nemhogy csókolózni..

23/F

2017. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!