Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny és bizalmatlan barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Bármi apró dolgon feltudok idegesedni, ha jól kijön egy fiúval, ha fiúkkal beszélget, sőt az utóbbi időkben már a barátnőitől is féltem.

Aggódó, féltékeny típus vagyok, de miért? Érzem, hogy ezzel csak árthatok a kapcsolatban, de csak jön belőlem. Ő a legfontosabb nekem, és szeretném vele a jövőmet megélni.

19vagyok, ő 17éves


2017. szept. 17. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nem akarod elveszíteni,ez érthető,de ahogy mondani szokás a lóf@ sznak is van vége.

Túlzásokba nem kéne esni,mert nem a tulajdonod a leányzó.

A barátnőitől meg minek félted?

Nem lesz egyik percről a másikra leszbi vagy biszex,bár utóbbi neked is jó..

Ha te beszélsz lányokkal akkor nincs jogod kiakadni,azért mert ő is beszél fiúkkal,ha te nem beszélsz lányokkal miatta,akkor más a helyzet,beszéld meg vele.

2017. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Önbizalom / önértékelési problémáid vannak? Általában akkor alakul ki. Valahogy értesd meg magaddal, hogy te egy király gyerek vagy. :D Hidd el, senki nem fogja lenyúlni. Nem egy játék szer amit csak úgy elvehetnek tőled. Neked kéne a legjobban tudnod, hogy mennyire szeret téged. :) Bízz magadban, ne parázz. Ha gondolod változtass magadon. Kezd el egészségesebben élni, eddz, kicsit tegyél azért, hogy jobban érezd magadat a bőrödben. :D
2017. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért, mert múltkor is az ágyikómban aludt :P :D
2017. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!