Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt és remegni kezdtem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és remegni kezdtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megtudtam, hogy a párom megcsal, és kb 5 percig 5-10cmeket remegtem (kezem, lábam, combomnál, mindenhol...) Mi lehet ennek az oka? Sose remegtem még ennyire...



2017. szept. 19. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Stressz. Jobban vagy már?
2017. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Először csak a fülem hegye égett és görcsölt a gyomrom. Elmúlt és lett ez.
2017. szept. 19. 22:35
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, asszem. Remegni már nem remegek
2017. szept. 19. 22:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy öngyilkos akar lenni mert elbaszta. Szerinted aki kimondja az is lesz?
2017. szept. 19. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Idegek.. 2 fajta ideges ember van: az egyik a dühöngő ( aki kiabál,vagy verekedik,töri a tárgyakat satöbbi) A másik az elfolytó.. vagyis Te. Magadba folytod az idegeket... lenyeled.. és így remegsz.. elpirulsz.. hasi görcsök... Ezek idegek...
2017. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nagy a hang,kicsi a rang... Duma duma duma... aki azt mondja hogy öngyilkos lesz az vagy azert mondja mert ideges,vagy a félelemben mondja.. vagy buta... De inkább az idegességre utal.. vagypedig az se kizáró ok hogy csak ijesztget téged csak azert hogy bocsáss meg neki... nyilván nem lesz annyira hülye hogy megölné magát a szerelem végett...Tipikus tini duma
2017. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki mondja az nem lesz az. Aki nem mondja az lesz az
2017. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem lesz öngyilok, csak vissza akarja magát zsarolni. De ne engedd vissza, a megcsalás a legaljasabb dolog, amit ember a szerelmével tehet.

És igen, ez ideg. Én is így reagáltam tinikoromban, mostanában már kiveszekedem / kisportolom magamból. Attól függően, hogy mi idegesített fel... :)

2017. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus zsarolós duma, játsza a mártírt hogy még a végén te érezd magad szarul.
2017. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Takarítsd el az életedből ezt az embert.
2017. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!